Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőben minden gyerek...

Hordozókendőben minden gyerek szeret lenni? Ha nem, hogy lehet vele megszerettetni?

Figyelt kérdés
4 hetes a kisbabám
2011. okt. 8. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Neki még legjobb az ágyában. Ott egyenesen fekhet,miért akarod hordozni? Két evés közt nem kell cipelni,el van az ágyacskájában is.
2011. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos utálja a babakocsit, mindig visít, ha benne van. Meg sokszor van, hogy nem marad el egyedül az ágyában.
2011. okt. 8. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nem szerette a hordozót, semmilyet.

Jól ringatta a babakocsi, szerette :)

Az ágyikóban pedig sokszor fektettem oldalt, hason, mikor hogy.

2011. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én kislányom is utálta a hordozókendőt(még jó,h csak béreltem...)Aztán nem tettem le a hordozásról,nagyon olcsón jutottam egy mei tai-hoz,először azt sem szerette,aztán kb 5 hónapos korától imád benne lenni..

De ilyen kicsinek az enyémnek a mellkasomon fekve volt jó,és cicin...majd kinövi:D

2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én 4 hetesem még nem is volt babakocsiban, mivel téli, még csak akkortájt vittük ki először.

Itthon pedig ölben volt és kiságyban. Sokszor volt, hogy bebugyoláltuk a kis plédjébe, fészket csinálva,úgy jobban megnyugodott, és persze cicin... :) A kiságyban pedig legtöbbször oldalt kitámasztottam, mögé tettem a takaróját teljes hosszában, hogy puha legyen.

Ilyen trükkökkel próbálkoztunk, és persze sokat sírtunk (ő is, én is :))))

2011. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat!!
2011. okt. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!