Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tehéntejet elfogadja alvás...

A tehéntejet elfogadja alvás előtt a babátok tápszer vagy cici helyett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de utána még kéri a cicit is, szóval végülis nem :)16 hónapos
2011. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár 18 hónapos koráig cicizett.

De ahogy azt befejeztük, onnantól tejet kap este bögréből, és nincs vele semmi gond.

2011. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akart cicizni így tápszereztük. Aztán áttértünk a tejpépre és végül 22 hónaposan elkezdtük bevezetni a tehén tejes lefektetést. Kitűnően működik, reggel és este is 150-150 ml meleg tejet kap.
2011. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom 1 évesen nem fogadta el, aztán terhes lettem. Cicizett, de nem igazán itta már a tejet, láttam rajta. Így kapott cumisüvegből tejet 15 hónaposan, annyira ízlett neki, hogy napi 1 litert is meg tudott volna inni.

A fiam most 20 hónapos, még szopik, és nem issza meg a tehéntejet. Igazából vízen kívül semmi mást nem iszik meg. Azért én próbálgatom, hátha egyszer majd megszereti, mert a lányom sem fogadta el sokáig.

2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!