Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja apro feher pattanashoz...

2 napja apro feher pattanashoz hasonlo pöttyök jelentek meg 3 hetes babam arcan (5db) azota sem mult el de nem is lett tobb. Allergia?

Figyelt kérdés
Anyatejet es tapszert kap potlasnak. Ja es par napja fajdogalt a pocija infacol sirupot adtam neki.
2008. márc. 14. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek valószínűleg "tejpöttyök", ártalmatlanok és majd elmúlnak. A kislányomnak sokáig, úgy emlékszem hónapokig megvoltak az orrán, de aztán elmúltak és ugyanolyan gyönyörű bababőr maradt a helyén, mint máshol. Ne aggódj miatta, de azért mutasd meg a dokinak, ilyenkor úgy tudom, még havonta járni kell tanácsadásra. De biztos, hogy semmi baj, el fog múlni! Boldog babázást!
2008. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat! De inkabb pattanashoz hasonlit piros es a kozepen feher potty.
2008. márc. 15. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk mosópor allergia miatt voltak ilyen pöttyök. Mindent átmostam folyékonnyal, és szépen elmúltak.
2008. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babámnak is voltak, szegénykémnek pár hétig teli volt az arca és a fejbőre is vele. Ez csecsemő akne, a tejben lévő hormonjaid okozzák. Kezelést nem igényel, bár én, mivel nekünk sok volt kamilla teával mostam le az arcát minden nap 3*. Teljesen rendbe jött.
2008. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!