Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja? 2 honapos...

Miert csinalja? 2 honapos babam csak hosszas orditas, siras utan kepes elaludni.

Figyelt kérdés

Pedig kivarom, hogy eleg faradt legyen, meg minden, megis mindig sir.Ma is csak a karomba birtam elaltatni es ott is uvoltott. Mit csinalok rosszul?

Probaltam, hogy lerakom amikor eleg faradt, de ugy nagyon sir es nem hagyja abba mar ha felveszem se. Lassan megorulok, minden altatas orakig tart. Segitsetek, ha valki hasonlo cipobe jart es van valmi jo otlete.Koszi


2011. okt. 10. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a hasa fáj? Azt nézted már?
2011. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem túlfáradt, nálunk akkor van ilyen.

rakd le előbb, amikor az álmosság első jelei mutatkoznak és akkor kezd el altatni.

2011. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem éhes?
2011. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ehes es nem faj a hasa.Probalom mindig kifigyelni, hogy amikor mar faradt akkor rakjam le, de lehet ezek szerint hamarabb kell probalkozzak.
2011. okt. 10. 13:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nalunk az hogy lerakom es elalszik magatol szinte csak egyszer tortent meg, tobbnyire mindig el kell ringatni, mert annyira sir,hogy nem kap levegot, ha nem veszem fel.
2011. okt. 10. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok. nálunk az első héten csinálta ezt.

aztán magunkhoz vettük, mert már lilára ordította magát, onnantól kezdve megszűnt ez a probléma. Fél9kor már alszik, mint a bunda,

Esetleg, ha nincs külön szobában, kipróbálhatnátok az oldalkocsis megoldást és így te is tudsz pihenni

2011. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az ejszakai alvassal nincs gond, ejszaka jol alszik, most mar csak ketszer ebred kajcsizni. Velunk alszik.

A nappali altatasa a gond.

2011. okt. 10. 13:35
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor tényleg túlfáradt. próbálj a nappalihoz is szeertaartást csinálni és akkor ha érzi a rendszert, ő is könnyebben elalszik. én az elején még nappal is hozzábújtam.
2011. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*szertartást
2011. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Hat probalkozok mindennel az eredmeny meg eddig nulla.
2011. okt. 10. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!