Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most megyek vissza a dokihoz...

Most megyek vissza a dokihoz 6 hetes kontrollra szülés után, mit fog csinálni? Fájni fog?

Figyelt kérdés
Természetes úton szültem, semmi panaszom nincs.
2009. ápr. 30. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bekukucskál és megnézi minden helyreállt-e. Nekem nem fájt. Érzékeny lehet esetleg. Megnyomkod kívülről, hogy a méh is renden van-e.
2009. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgál, megnézi a varratodat, megkérdezi nincs e panaszod, meddig véreztél...stb. Nekem nem fájt jobban, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat.
2009. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elvilegnem fáj, ugyanolyan vizsgálat, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. kukucska, benyúka, aztán kész. azt nézi meg, hogy a méhszáj rendesen visszazáródott-e, illetve minden ahelyére került-e. Sok embertől hallottam, hogy kicsit lehetséges gyenge vérzés utána.

ez ugyanúgy igaz arra is, ha szülés után először szeretkeztek. lehet, hogy kicsit fájhat, kicsit vérezhet, ne ijedj meg, néháy alkalom, és minden a régi lesz!

2009. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezte, hogy gondolkodtam-e már, milyen fogamzásgátlást választok. Vizsgálat, rákszűrés is volt. Pár hét múlva mehettem vissza, mert találtak egy gyulladást, arra kaptam 10 kúpot. A vizsgálat egyébként nem fájt.
2009. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a rákszűrésre azt mondta, hogy akkor fogja megcsinálni, ha már nem szoptatok. akkor látogassam meg újra majd. a fogamzásgátlást mi nem feszegettük, mert olyan betegségem van, ami mellett nem szedhetek tablettát, ezzel előtte is tisztában volt a nődokim.
2009. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs gyermekágyas panaszod, biztos, hogy nem fáj! Csak a szokásos nőgyógyászati vizsgálat + megnyomkodja kívülről a hasad, hogy visszahúzódott-e a méh. Én még csodálkoztam is, hogy mennyire semmit nem éreztem a vizsgálatból, pedig előtte paráztam, hogy fájni fog a varrat helye, meg egyéb. De semmi okom nem volt.
2009. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a doki, hogy rákszűrést nem csinál, nem lenne értelme. Mondta, hogy ha 6 hós koráig nem jön meg a mensim, akkor menjek vissza. Nem jöt meg és visszamentem, akkor már megcsinálta a rákszűrést. Amúgy sima vizsgálat, de nekem picit a 6 hetes kellemetlen volt, mert még érzékeny volt a gátam.
2009. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!