Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi típust...

Milyen babakocsi típust ajánlotok? Vízszintesre dönthető sportrész, hogy mózes helyett használható legyen lábzsákkal. Hordozó csatlakoztatható legyen. Max 50 ezer

Figyelt kérdés
bolygós kerék elől, ezen kívül állítható legyen a sportrész csatlakoztatása, egy kézzel tolható, unisex, levehető huzat, könnyebb fajta...
2011. okt. 11. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk abc design 3 tec van, de nem a brendonban kapható változata.

Vízszintesre dönthető, mégis teheted magad felé is, ebbe megy bele egy textil mózes, aminek vannak merevítései, de ki lehet szedni, és később lábzsák/bundazsák lesz belőle. Viszont most még jó a textil mózes, ha elalszik abban viszem fel.

És csatlakoztatható rá hordozó is. A legtöbb ilyen háromfunkciósnak kagylós ülése van, azokat ugye nem lehet eldönteni síkra. Hátránya, hogy nem túl könnyű, viszont van könnyű kocsi is, quinny, az meg borul, ha már ráteszek egy szatyrot, és kiveszem a gyereket.

A színe piros fehér, végül is uniszex. Most fog lejárni vaterán, azért megmutatom. Amiért elakarjuk adni, hogy kicsi a csomagtartó, és mellé a tesó biciklije nem fér be. A hordozója ajándék.

[link]

Ha érdekel a típus (ha konkrétan nem is az enyém), akkor írj egy emilt, és küldök még képet.


De ha nem újszülöttnek kell, akkor javaslok másikat.

2011. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, béna voltam:


[link]

2011. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt, mind a kettő fajta Quinny és olyan, mint az elsőnek. Mind a kettő szuper volt ( a quinnym pl egyáltalán nem volt borulós igaz az speedi volt), viszont ami miatt eladtam ezeket végül az az volt, hogy nagyon kicsi a kosaruk alul. Nálunk 2 gyerek van és ha megyünk jövünk oviból egyszerűen nem volt elég. Állandóan a karfára kellett akasztgatnom mindent.


Bocs, hogy érdemben nem tudtam segíteni, de gondoltam később fontos lehet az is, hogy mekkora a háló.

2011. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja, nekünk zapp a quinny, egyenlőre hordozóval használjuk.

Valóban, kosárban nem bajnok az abc, de egyenlőre elég. A homokozó cucc befért :)

2011. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket. A quinny volt az elején nálam is az első (buzz v a speddi)de azok azért elég drágák, ha mindent meg kéne venni hozzá. Az összesen 100 körül van.

Az ABC amit írtatok, jól néz ki, de ha nehéz, akkor kihagynámm... mennyire nehéz? Összesen 10 kgnál több? Mert a 4.re kell cipelnem...

2011. okt. 11. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Én soha nem cipeltem fel a kocsikat. Téli ruhás 1.5 éves gyerekkel még a legkönnyebb babakocsi is baromi nehéz ( volt 6 kg-os kocsink). Mindig úgy mentem fel, hogy a hátsó kerekeken felpattogtattam a kocsit, illetve amíg kicsike volt és mózesben aludt, addig úgy vittem fel a kocsit, hogy levettem a mózest és összecsuktam a kocsit. Egyik kézben mózes másik kézben az összecsukott kocsi. Így nekem fontos szempont volt, hogy levehető legyen a mózes illetve kicsire össze lehessen csukni a kocsit.


Használt babakocsin nem gondolkodtál? Mert akkor a 100e Ft-os kocsit is megkaphatnád akár 40e-ért

2011. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
dehogynem, néztem és nézek használtat is, de azoknak el van szállva az ára. Praktikus ahogy felvitted, köszi az ötletet. Neked milyen kocsid volt/van?
2011. okt. 11. 15:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Cipelni? (első vagyok)

Szerintem nincs az a babakocsi, amit gyerekkel együtt fel tudnál vinni. Mert ha csak 6 kiló a gyerek, akkor is 16 babakocsival együtt...

Ez kb 14 kiló sport résszel együtt. Elég masszív darab. :)

Lent nem tudod tenni valahova a kocsit?

2011. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pontosítok: persze csak némelyiknek van elszállva az ára, lehet találni olcsóbbat is, de szeretnék legalább tipusra szűkíteni, h mit nézzek...mert így csak ugrálok, nem tudom magam elhatározni.
2011. okt. 11. 15:06
 10/14 A kérdező kommentje:
sajnos muszáj felvinni, nagy társasház...lent van pince, de tiszta kosz, végig nem merném vinni a folyosóján a kocsit. Így vagy úgy, de muszáj lesz feljuttatni, ezért fontos, hogy minél könnyebb legyen. Később, ha nagyobb lesz a gyerek, úgyis egy könnyebb esernyős kocsit veszünk, de amíg nem jár...
2011. okt. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!