Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van Fisher Price...

Akinek van Fisher Price ugráló zebrája, írna róla néhány dolgot? Ugyanaz mint a micimackó, csak zebra?

Figyelt kérdés
mennyire stabil? Kell ezt rögziteni a talajhoz, vagy nem dől el? Milyen magasan ül rajta a gyermek? Könnyen le lehet róla esni? Szeretik a gyerekek? 13ezerért használtan megéri venni?
2011. okt. 11. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam az első szülinapjára kapta (most már két éves lesz), szintén használtan vettük ilyen körül, mint írtad.Akkor nagyon nem használta, csak a lábujja ért le róla, aztán egy-két hónap múlva belelendült. Nem egyfolytában ül rajta, hanem időnként rápattan, aztán ugrál őrült módon:) Most lemértem neked, 29 cm-re kell leérnie a lábának. A fiam egyszer sem esett le róla. Nem kell rögzíteni, jó nagy alapja van, képtelenség feldönteni...És igen, stabil:)
2011. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam szintén az első születésnapjára kapta, akkor kb. 80 cm volt, most 14 hónapos 84 cm magas és telitalpra leér a lába, ha rápattan, imádja, alig lehet elszedni néha mellőle. Minden áldott nap ül rajta, amikor megunja a többi játékot rápattan és mi vele együtt - nem azt mondom, hogy ugrálunk, hanem rugózunk, nagyon élvezi, hogy minket is belevon a játékba, az elején szuper zenélő mozgó játékok vannak, az is érdekelni fogja még a gyerkőcödet.

A mackó szerintem nem olyan jó, mint a zebra, nekem nem is tetszik, olyan gagyi kinézete is van, nem szimpatikus.


13ezerért személyes átvétellel megéri, mert egyébként elég nehéz.


A talpa tényleg nagyon stabil és nem borul fel soha, a kisfiam se esett le róla még egyszer sem, mert jó nagy kapaszkodója van, ha meg is tántorodik meg tudja markolni, és a talpán némelyik állat süllyesztve van, olyan, mint ha be lenne ütve a talpába, úgyhogy az gyakorlatilag a csúszásgátló a gyerkőcnek, hogy a talpával se csússzon le a zebra zöld talpáról.


- nagyon klassz játék, bár én szeretem nagyon a fisher Price játékokat, mert azoknak a kitalálói tényleg mindenre gondolnak.

2011. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rögzíteni stabil!!:)

Nekünk is volt de már eladtuk 11ért!

ha szétszerelik befér csomagba is,de ha nem szerelik szét akkor is s értékbiztosítva 1690 a pkt!:))

2011. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vaterán, teszveszen olykor már 10 ezer alatt is elkel egy-egy, ami használt de teljesen jó. Átlagára 10-12 e Ft használtan, újként kb. 19ezerért van fent.
2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


16-ért is van új

2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Fisher Price zebrát ismerem, de milyen az a mackó, ami a kérdésben szerepelt? Be tudja linkelni valaki?
2011. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 13. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!