Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a kisfiam Milumil...

6 hetes a kisfiam Milumil komfort 1-es tápszert eszik már 2 héttől mert sajnos elapadt a tejem. Sokat feszeng evés után tápszert kéne váltanom?

Figyelt kérdés
Nincs minden nap széklete csak minden másnap.130ml-et eszik napi 6-7-szer.Nem tudom nem e a tápszer miatt van.Esetleg valakinek volt ilyen és milyen tápszer vált be??
2011. okt. 11. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

èn 1-es csak kb fél éves korában kezdtem, de azt hiszem ki is maradt rögtön a 2-es jött.


szóval ne válts tápszert ezt az orvos is és a korházban is mondták, hogy ha egyik tápszert elkezted akkor nem szabad váltogatni.

szerintem egyszerüen túl van terhelve a gyomra. a start tápszer (müllerben pre tápszerként van) kimondottan anyatej jellegü. ugyan azok az összetevöi, ugyan abból áll mint az anyatej. elvileg akkor szabad csak 1-re váltani ha a gyerek dupla adagot eszik a startból mert akkor már tuti nem elég neki.


ha van müller akkor vegyél pre tápszert ha nincs akkor startot adj neki.

2011. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a baba startot esszük,s nagylányom is ezt ette.nála volt hogy nem volt széklete!

Csináltam neki pirított cukros teát s azt itattam vele..lett is eredménye!:)

Egy ek cukrot egy edényben megpirítasz aranybarnára s kb másfél dl vizet hozzá!

2011. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nestlé beba bocsi az előző!:)
2011. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházba a Milumil HA1 Start optimát írták fel.Nagyon jó tapasztalatom van vele kapcsolatba.A kisfiamnak nem fájt a hasa tőle,rendszeresen van széklete,szépen fejlődik.Áttértünk a HA1 optimára,mert abba keményítő is van,jobban telíti a gyomrát,nem lesz 2 óra múlva éhes,de azzal sincs semmi bajunk.
2011. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én kislányom 2hónapos múlt-hasfájós-és már kb 3hete ezt eszi..Nekünk bevált!!a feszengés lehet a táptól,vagy nem lehet hogy sokat eszik és azért fáj a hasa??nálunk is ez volt...Mi sokat szenvedtünk,ez már az 5.tápi amit kap..Ő is feszengett,doki szerint túl etettük..Azóta számolom az adagját és nem is fáj a hasa sem..

De persze lehet hogy nektek nem jó ez a táp.BEBA sesitive is hasfájós babáknak való-ha egyáltalán hasfájós(??!)

2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó író!!Mit jelent az hogy számolod az adagját mennyit eszik így most a babád??A doki nekem is mondott ilyet hogy sokat eszik többet mint kéne.Nem tudom már hogy akkor attól lehet vagy a tápszer.
2011. okt. 12. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem így mondták:150mlxkg(baba jelenlegi súlya)-megkapod a napi adagot ml-ben,ezt elosztod az étkezések számával és akkor megkapod az egyszeri adagot ml-ben...Amióta így csinálom tényleg jobb,na meg a milupa komfort óta...Na és még sok folyadékot kell adni a tápi mellé..Én baba vizet adok,mert a teák csak rosszabbat tettek...

Utolsó voltam

2011. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!