Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tegyük külön éjszakára...

Mikor tegyük külön éjszakára a babát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert most veletek alszik? Egy szobában, vagy egy ágyban?
2011. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én először fél éves koráig akartam vele egy szobában aludni, de csak 8 hónaposan szoktattuk át a szobájába.Nem volt légzésfigyelőnk, se bébiőrünk ( bár ez nem is nagy gond egy 3 szobás lakásban, mert bárhol szem előtt van ), és én így voltam nyugodt, hogy mellettem feküdt a kiságyban.A férjem már hamarabb átszoktatta volna.Jó volt ez így, most egy éves múlt, és gyönyörűen alszik a szobájában reggelig.Bár szerencsére sose kellett éjszakáznom, mert 6 hetes kora óta alszik reggelig.Előtte is csak egyszer kelt.Ő csak akkor ébred, ha jön a foga, vagy ha beteg.
2011. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első lányunk az első pillanattól kezdve a saját szobájában alszik, és nem bántam meg h külön raktuk. nem volt bébiőrünk és légzésfigyelőnk sem , egymás mellett van a két szoba, hallom a legkisebb rezdülését is.

Most a második lányunk a mi hálónkban fog aludni egy darabig, de saját ágyában. addig amíg éjjel többször kel és napközben is sokat alszik nem rakom át a nagyhoz. Éjjel sem akarom zavarni, de amíg a kicsi napközben 2-3x alszik, nem akarom a nagyot kizárni a szobájából, ahol egyébként nagyon szeret játszani.

2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fiam első naptól külön szobában aludt a kiságyban.most két éves és egy hónapos,eddig öt alkalommal aludt velem betegség idején,de az sem baba korában volt,hanem az elmúlt hónapokban.illetve nyaraláskor volt öt éjszaka,amikor egy szobában aludtunk,de külön ágyban
2011. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam rettenetesen rossz alvó már újszülött kora óta.Egy szobába de külön ágyban aludt.Úgy voltam vele hogy-másfél-két óránként ébredt és vissza kellett altatni-én bizony nem fogok egész éjjel vándorolni a két szoba között.1 éves korában már nem bírtam tovább(sem szellemileg,sem fizikailag)a nem alvást és külön szobába költöztünk.Azóta "csak" kétszer ébred éjszaka.Szóval nekünk hamarabb kellett volna a külön szoba.
2011. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!