Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának 3-as...

15 hónapos babának 3-as tápszert vagy tejitalt kell adni?

Figyelt kérdés
vagy mind a kettőt? és melyik időpontba?és mi a különbség?
2011. okt. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy kell! Akár már tejet is adhatsz neki. Te tudod hogy melyiket szeretnéd,és ő melyiket fogadja el!

Hogy melyik időpontban azt is neked kell tudni,én reggel este és mikor igényli akkor adtam a lányomnak.

2011. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétan nem tudom mi az a tejital!! És hogy tápszer helyett ki-e váltani!!!!! tejet nem adok mert pöttyös lesz a gyerek!
2011. okt. 11. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettő szinte ugyan az,de a tejital szerintem drágább. Azt adod amelyiket jólesik!
2011. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tejital drágább, mint a tápszer.

Ha a tejtől pöttyös lesz, akkor inkább add még neki a tápszert. Akár 3 éves koráig is ihatná a tápszert, épp nemrég mondta a dokink, mert lányom is kiütéses lesz a tejes dolgoktól.

Amíg elfogadja a tápszert, amíg jól esik neki (és amikor jól esik neki), addig nyugodtan adhatod neki.

Lányom este és reggel iszik tápszert, máskor nem fogadja már el.

2011. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a tejital és a tápszer, csak az egyikre ez van írva, a másikra az.

15 hónaposnak 3-as vagy 4-es tápszert is adhatsz már. A mülleres saját márka a legolcsóbb, és finom is.

Az én Kicsim reggel és este kap 1-1 adagot, az kb. 2,5 dl

2011. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én kicsim is 2x kap tápszert babylove 3-ast csak kíváncsi voltam arra is hogy szükség-e másra váltani pl: tejitalra de ha ugyanazt a célt szolgálja, akkor maradok a tápszernél! Köszönöm szépen!
2011. okt. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!