Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakérdés: pamperst...

Pelenkakérdés: pamperst használunk 9-18 kg-ig, de az utóbbi hetekben minden reggel elöl kifolyik a pisi. Kislányom ruhája, lepedője is átázik, váltsak?

Figyelt kérdés
Néha tényleg nagyon tele van, de van, hogy nem vészesen és mégis kifolyik belőle. Vegyek eggyel nagyobb méretet? Vagy ajánlanál másikat, ami jobban bírja? Liberótól kipattog.
2011. okt. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen problémán a huggies segített.
2011. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Huggiessal lett most ez a problémám, de szerintem mindegyikkel ez lenne, mert a kislányom hason alszik és égnek álló popival, tehát ezért előre folyik gondolom a pisi... :(
2011. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a 9-18-as pampers-t használom a lányomnak, éjszakára viszont zöld tesco-sat kap, az nem ázik át. Az enyém is hason alszik, van hogy a pelus felétől hátrafelé üres a pelenka, de így is bírja a mennyiséget, nekem bevált a tesco-s.
2011. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alaszka ***** válasza:
Szerintem a Pampers a legrosszabb pelus. Inkább Libero, de ami nekünk a legjobb, az a Rossmann Babydream márka. Az még soha nem ázott át. És olcsóbb is.
2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pampersnek van az active girl vagy valami hasonló nevűje, az bugyisnadrág pelenka, nem tépőzáras mi szeretjük, soha nem folyt ki belőle semmi. A huggiesnak meg van egy dupla rétege a gumirozásoknál a derékrésznél is, így nem enged ki semmit.
2011. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a Dm márkással jártunk úgy, hogy kifolyt a kaki minden nap. Itt a gyk-en annyian dicsérték és gondoltam mégis olcsóbb, mint a pampers. De visszatértem a pampersra, mert abból még nem folyt ki semmi. Mondjuk Németországból hozza a férjem. Gondolom jobb, mint az itthoni, mert épp minap volt a tévében, hogy a magyarországi meg sem közelíti a kintit. Nem értem ez hogyan lehet. Mondjuk a mosóporral is így van. :(
2011. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pamperstől olyan popsikiütése lett a babának, hogy visított, ha csak bekrémeztem a popiját:(
2013. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, mennyi mennyi válasz. Nagyon szépen köszönöm. Közben én is arra jöttem rá, hogy ne kg szerint válasszak. Hiába 12 kg, és eddig a 9-18-ig méretet használtuk, most 12 kg-20-kg, 5-ö junior méretet vettem kipróbálásra estére, és ez ma este nagyon rendben volt.Kedvesek vagytok, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat.
2013. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!