Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babátok mit,...

8-9 hónapos babátok mit, hányszor és mennyit eszik egy nap? Túrót, kefírt, joghurtot hogyan vezessem be, mennyit egy héten és hogyan? Húst hányszor eszik egy héten babátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

5x evett egy nap. Reggel-este tápszert ivott.

Tízórai gyümölcs volt keksszel, ebéd zöldség szinte minden nap hússal, uzsonna általában natúr joghurt valamilyen gyümölccsel.

Túrót és joghurtot én is 8-9 hónaposan vezettem be, általában valamilyen gyümölcshöz keverve. Sajtot 9 hónaposan evett főzelékbe keverve.

Kefirtől fájt a hasa (kb. 10 hósan adtam neki).

Joghurtot szinte minden nap eszik azóta, és húst is szinte mindig teszek a főzelékekbe.

2011. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos a fiam. Hajnalban cicizik és reggel, de akkor már nem elég neki, így kap tápit is. Délelőtt gyümölcs, délben főzi általában husival talán 1 héten 1-2 nap van, mikor nem kap husit, uzsonna vagy kimarad, mert délben úgy belakik, hogy nem éhes, ha mégis eszik, akkor is max egy almát, vacsira tejpép, este lefekvéskor cicizik.


Én épp ma adtam neki először babajoghurtot, ízlett neki, és úgy tűnik baja sincs tőle egyenlőre,Én úgy csináltam, hogy a délelőtti gyümi előtt adtam neki pár kanállal, holnap is kap kicsit többet és így tovább. Sajtot már a múlt héten kapott! Leemelte a szendvicsemről, így megkóstoltattam vele. :)) Imádja!


A többi tejterméket is hasonló módon vezesd be, mindig délelőtt.

2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Az én babám csak 4szer eszik egy nap, így ennyi mindent nem tudok bezsúfolni neki, majd meglátom, főleg, hogy 10kor kel, utána 2kor eszik, fél 6kor meg 9kor, tehát nem a szokásos reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora. De köszi!
2011. okt. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!