Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos babanak milyen teat...

1 honapos babanak milyen teat lehet adni, es mennyit?

Figyelt kérdés

A vedono szerint tartsam be a 3 oras etetest tapszerbol, de a babam neha hamarabb akar enni.

Es igy hogy el tudjam huzni javasoltak a teat.


2008. márc. 15. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Sima feketeteát, csak nagyon hígra főzve. Épp csak egy pillanatra mártsd mele a filtert. Pár csepp citromlé (rendrs citrom) és 1 teáskanál cukor/dl
2008. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Nekünk a kamilla teát javasolták, én még nem próbáltam. Van, aki babateát ad a kicsinek.
2008. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Édesköményteát,kamillát,gyengére fözve.De lehet kapni milupa egy hetes kortól adható tea´t.
2008. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Èdsköménytea,minden nélkül.Semmi cukor,és semi citrom!!!!
2008. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Csipke tea ugyanígy jó.De vehetsz babateát is.
2008. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Olyat, amit a felnőttek is isznak, csak sokkal hígabbat, minimális ízesítéssel. A védőnő mondta. De ihat limonádét is, szintén nagyon hígat. Ezt mondta a védőnő, illetve két gyerekorvos.
2008. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Fekete teát nem javaslom, de az édesköményt ,kamillát,vagy babateát igen.De semmi cukor!!Semmi citrom!A cukrot az egy hós bélrendszer nehezen dolgozza fel.Ha édesíteni akarod akkor vegyél a patikában gyümölcscukrot.Üdv:egy védőnő
2008. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
uuu mennyi valasz koszonom! Meg annyit hogy a kamilla vagy az edeskomenyteat lehet barmikor barmilyen mennyisegben?
2008. márc. 16. 10:06
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Én is vettem édeskömény teát, de a dokinéni azt mondta, hogy csak 3-4 hónapos kortól javasolja, és a dobozon is ez volt. Én kamillateát itatok vele, abból bármennyit ihat, a kislányom 2 hónapos múlt, kb napi 2 dl-t iszik. Azért is jó ha teáztatod, mert ha véletlenül beteg lenne és belázasodna, akkor kell folyadékot pótolni. Az egyik barátnőm így járt, de mivel addig csak anyatejet kapott, így nem fogadta el a teát, a tej pedig folyadékpótlásnak tömény.
2008. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
A mi doktor nénink kamilla teát javasolt, nagyon gyengére főzve és egy kis nagyon csapott kanál cukot bele, épp csak az íze miatt.
2008. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!