Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojássárgáját, sajtot, joghurt...

Tojássárgáját, sajtot, joghurtot mikor adhatok a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
9 hónapos,de még ezeket nem ette.A védőnőm azt mondta,hogy a tejtermékeket 1 éves kora körül kell csak bevezetni.Itt az oldalon viszont olyan sokszor olvasom,hogy az ekkora babák már kapják.Hogy vezessem be neki és mihez adjam?
2011. okt. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 4-5 hónaposan adtam nekik,és egyik sem lett allergiás vagy beteg.
2011. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hos koratol kap natur joghurtot es sajtot, ill. Turot is. Nagyon szereti. Tojassargajat 10 honaposan fog kapni. 9 honapos.
2011. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tojássárgáját 8 hónaposan (fehérjét 1 évesen). Natúr joghurt, túró, vaj 9-10 hónap körül, tejföl, tejszín 1 éve körül. Én így adtam (de én elég óvatos voltam végig).
2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma voltam a védőnőnél, és a következőt mondta: 6-7 hónaposan csirke - pulykahús, majd csirkemáj. Ha ezekkel nincs gond, jöhet a sajt, mint újabb fehérje, majd a túró (kb. 8 hónaposan). Ezt követi a tojás sárgája.

Ennyi.

2011. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!