Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyes, ha majdnem 2 hós...

Helyes, ha majdnem 2 hós kislányomat holnap elakarom vinni a bricostoreba? -mivel hosszú7vége remélem nem lesznek sokan

Figyelt kérdés
Ott gondolom nem lesz tömeg, a vírusok miatt. Csak azt sajnálom, hogy a kocsiüléses hordozóba kell bevinnem is, mert sajna a hordozókendőm nem jött meg. :-( Vagy inkább ne vigyem, de csak szopizik...
2009. máj. 1. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan elviheted nem lesz semmi baja. csak ne engedd hogy mindenki összetapizza.
2009. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem magammal ha mentem valahova, mert én is szoptattam és nem tudtam volna másképp sehol otthagyni. Rövidre fogtam az intéznivalót, ahogy tudtam és az autóban megszoptattam, ha éhes volt. Ha sietsz a vásárlással, szerintem ennyit ki fog bírni.


8 hós anyuka

2009. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszike, akkor nem vagyok felelőtlen, hogy már ennyi idősen is viszem magammal. Dehát a szopi miatt kell.
2009. máj. 1. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyom holnap utan lesz 2 honapos, eddig együtt jartunk bevasarolni, igaz mozeskosaras kocsival. Talan ket etetes köze idözitve a legtökeletesebb, szerintem semmi baja nem lesz a tiednek sem. :) A lenyeg inkabb a reteges öltöztetes, hogy kint ne fazzon, bent meg ne legyen melege, azert meg ez a tavasz eleg csalos.
2009. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kora óta mindenhova viszem magammal.11 hós,de még soha nem volt beteg.
2009. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszike :-)
2009. máj. 1. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes koratol viszem mindenhova.Altalaban a delutani alvashoz idozitem a vasarlast.Megszokta a nyuzsgest,a zajokat eddig nem volt problema.6 hosak elmultunk es meg nem volt beteg.
2009. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már 3 hetesen mondta a gyerekorvos, hogy lehet vinni akárhová. Mindig magunkkal visszük szinte mindenhova: postára, szupermarketbe, plaza-ba, stb. már 3 hetes korától. Eddig még nem volt beteg, most 2.5 hónapos. Ezeket az utakat szerencsére végigalussza, így a szoptatás sem gond, otthon szokott felébredni, és enni.
2009. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hós a lányom. 4 hetesen elvittük a Westendbe, ruhát kellett vennem, nem volt mit felhúzonom, délután 2-től 8-ig ott voltunk.5 hetesen cora, nagybevásárlás, 3 óra. 6 hetesen ismét Westend, fél nap,ki kellet cserélni egy nacit, mert szétment. 8 hetesen Tesco, neki kellett rucit venni. Egyszer sem kapott el semmit, szinte aludt a hordozóban, van pelenkázó helyiség ahol tisztába raktam, egy padra pedig leültem ahol megszoptattam. Jól elvolt. Mondjuk mire haza értünk bealudt, akkor kimaradt az esti fürdés, s másnap reggel kezdődött a szokásos program.
2009. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!