Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha terpeszpelenka kell neki a...

Ha terpeszpelenka kell neki a babámnak, Ártok neki azzal, ha kendőben hordozom (heti 1-2x 1-2 óráig)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,sőt jó is neki,mert abban is ha helyesen kötöd meg,térdhajlattol térdhajlatig alá van támasztva a baba.
2011. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok, erre gondoltam én is. Valahol egyébként olvastam, hogy a kenguru jó neki? ugye ez nem igaz?
2011. okt. 14. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, jó béka tartásban legyen a lába, az még jót is tesz!
2011. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pont nem jó a kenguru(mármint a kenguru hordozó)abban lógnak a lábai.
2011. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kendő az szuper. Nekünk is kellett a terpeszpelus, én kendőben vittem az ortopéd dokihoz a babát (autónk nem volt), és külön mondta, hogy ez milyen jó neki! Azt mondta, ha kendőben van, a terpeszpelust sem kell ráadni (mert én ráadtam), mert a kendő ellátja azt a funkciót. (Amúgy nekünk a nap 24 órájában kellett, laza csípő miatt)
2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kendő nagyon jó, ha jól kötöd meg! A kenguru már nem, mert abban csípőből lógnak a lábai!
2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az ortopédus mondta, h minél többet legyen kendőben a baba, neki kötött volt a csípője.Szóval ne csak heti 1-2 órát, hanem napi szinten hordozd.
2011. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
napi szinten nem tudom megoldani, a nagyobbik gyerkőc csak 16 hónapos, a kicsi meg már 5,5 kg (5 hetes). de időnként hordozom, no meg terpeszpelus :)
2011. okt. 15. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!