Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem hajlandó enni a baba? Tejem van elég. Néha rendesen eszik, de általában minimálisat. Anyatejes.

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Mennyivel született, és most mennyit nyom?

2011. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jön a foga? Lehet, hogy fáj az ínye és azért nem eszik.

2011. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fejsz, vagy tápszer.

Az én fiam is így volt, 20-30 gr-ot evett, a védőnő állította, hogy azért, mert ennyi kell neki. De rettenetesen sovány volt, szinte egész nap mellen volt, ha nem, akkor sírt. Próbáltam azt is, hogy betartom a 3 órát a 2 etetés közt, de az sem jött be.

Én mindenáron szoptatni akartam, ezért kínlódtam vele egy csomót. Vagy 8 hónapos koráig semmi napirendünk nem alakult ki, tiszta idegbeteg voltam már tőle, a 2 éves gyerekem meg egész nap a tévé előtt ült, mert rá semmi időm nem maradt. A mai napig 3-4 alkalommal fent vagyunk minden éjjel.

Most 2 éves, és nem tudom a ciciről leszoktatni.

Szóval most utólag én azt mondom, hogy mindenki jobban járt volna, ha bekeverem neki a 2 dl tápszert, azt letolja, és tudom, hogy jól van lakva, és alszik, amikor aludni kel.


Az első gyerekem meg teljesen jól szopott, szóval én tudom, hogy nem én rontottam el.

Vannak ilyen babák, hogy egyszerűen lusták szopni, hiába van elég tej. Több ismerősömtől hallottam, pedig nem is volt kicsi gyerek, 4,3 kg.

2011. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?És mennyi az a minimális?

Attól, h egyszer többet eszik aztán kevesebbet nem gond, mi sem eszünk mindig ugyanannyit. szerintem ha fejlődik rendesen, akkor ne méregesd mennyit szopizik, mert akkor csak ezen fogsz görcsölni. Heti egy mérés bőven elegendő, ahhoz, h lásd jól fejlődik e a babád.védőnő

2011. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos és kb 1oo ml/ttkg kaját hajlandó enni egy nap :-(
2011. okt. 14. 22:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Pár naphja nem adok neki tápot, mert rájöttem, h lenne tejem, csak lusta. Szóval eddig hízott a táptól, csak szpopni nem hajlandó eleget.

Köszi nektek!

2011. okt. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!