Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundazsákot érdemes venni 3,5...

Bundazsákot érdemes venni 3,5 hós babámnak? Decemberben már 6hónapos lesz, valószínű már ülni fog, akkor már ezt nem tudnám használni ugye?

Figyelt kérdés

Inkább overált vegyünk?vagy mindkettőt??

[link] storetype=store&store=25&pageno=2


2011. okt. 15. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

és ha nem fog még ülni ?


szerintem érdemes nekem is van és a lányom már lépeget kapaszkodva szal én még ezen a télen használni fogom

mondjuk az enyémet be lehet kötni akkor is ha ül a baba benne csak ki kell venni a merevítést belőle


amugy simán lehet h elalszik séta közben akkor meg pláne praktikusabb az a zsák

2011. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ültetni is lehet ebben?mert én azt hittem nem tud benne.gondolom január februárban már tuti ülni fog..
2011. okt. 15. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél éves gyerek még nem feltétlenül ül, inkább olyan 9 hó körül. De ha ettől "félsz", akkor vegyél overált és nem lesz gond
2011. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vegyél olyat, ami zsák is, meg lábas is!

Ismered? Vagy ilyen stokke babakocsitok van? Bár az szerintem ehhez is jó lenne.

2011. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyenünk van azért gondoltam,h jó lenne.csak az a baj,h a fiam már azt sem bírja,ha plédbe csavarom és ha ebben nem tudna mocorogni,mármint ülni (majd akkor),akkor tuti nem tetszene neki...lehet tényleg inkább az overál jobb ötlet.vagy tudtok olyat belinkelni ,ami átalakítható?
2011. okt. 15. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szántál több száz ezret Stokke kocsira, akkor a bundazsákra is kell költened.

Szerintem ez egy olyan rossz konstrukció, mert a gyerek lába között megy a babakocsi váza, ezért van "bevágva" a lába köze. Még egy normális pokróccal sem lehet betakarni a babát, csak a horror összegű bundazsákot lehet használni.

Amúgy ha jól emlékszem a Stokke olyan kagylósülés szerű, az még bőven jó lesz egy 6 hónapos babának, nem kell sportkocsiba ültetni.

Az én lányom még 1 éves korában is használta a zsákot, persze nem ilyen "extra" kivitelűt.

2011. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 09:14 es nem azt mondtam,h nem akarok költeni,csak ha hülyeség,akkor nem veszem meg...amúgy bármilyen nadrágos ovarált tudnék venni,mert az is ilyen...a kagylóülése dönthető,nincs külön sportrésze.

a kérdésem annyi volt,hogy egy ülni tudó babának is jó e ilyen...nem merev e a bundazsák,nem csak ez,bármelyik fajta.

2011. okt. 15. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

mint írtam nekem olyan van amiből kivehető a merevítés ja és most néztem leszedhető a fejtámla is :-)

és ezért tud benne ülni két pánt tartja a babakocsiban h ne csússzon ki

2011. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldj egy emilt, és küldök egy képet az átalakíthatóról. :)

2011. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!