Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most vegyük át! Mennyi...

Na most vegyük át! Mennyi ruha kell a babára babakocsiban télen?

Figyelt kérdés
4 hós a kislányom. Ha overált adok a lánykámra,akkor nem kell bundazsák ugye? Mózes babakocsi, aljában egy pléd, babára overál,betakarom pléddel, és rárakom a lábzsákot a kocsira...ez elég? Persze sapka stb. Aki bundazsákostól rakja a babát a kocsiba,az nem használ overált? Személyfüggő,hogy ki-mibe öltözteti a gyerkőcét? Nyáron szültem,első baba,ezért vagyok tanácstalan! :) Köszike
2011. okt. 15. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegy, hogy 10 fok van, vagy -5. Utóbbi esetben nálunk overálban megy a zsákba.
2011. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Időjárásfüggő abszolút.

De overáll+lábzsák mellé nem kell még bundazsák is.

Overáll+bundazsák+lábzsák+pléd+egyéb ruhák, hát meg is sülne a gyerek.

Amikor nagyon hideg volt, nálunk ez volt: ruha, overáll, pléd, mózes, lábzsák.

Ha annyira nem volt hideg, kivettem a plédet. Aztán elhagytuk a mózest. Aztán a lábzsákot is. Aztán az overállt is, mert jött a tavasz :)

2011. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi...:)))
2011. okt. 15. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Vicces. Pont ma délben toporogtam a nappaliban a 4 hónapos kisfammal a karomon, hogy mi a csudát adjak rá a babakocsizáshoz.

Szeretem ezt az oldalt:-)

2011. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!