Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefagyaszthatom a kibontott...

Lefagyaszthatom a kibontott bébiételt?

Figyelt kérdés
Figyelmetlenségből kibontottam egy Kecskeméti bébiételt, aztán láttam, hogy az van ráírva, hogy 11 hónapos babának adható. Egyébként paradicsompüré burgonyával és pulykahússal. Darabos és már tartalmaz jódozott konyhasót, valamint több adalékanyagot. Nem merem odaadni a 7,5 hónapos babámnak.
2011. okt. 15. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én odaadnám neki. Egyrészt nem olyan sós, másrészt semmi olyat nem tartalmaz, amit ne ehetne. A különbség csak annyi, hogy darabos. Botmixerrel pürésítsd, és adhatod neki.
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja!
2011. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is odaadnám, tényleg nincs benne semmi olya, és max pürésítsd össze. Én lefagyasztani nem fagyasztanám le.
2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lefagyaszthatod nyugodtan, persze, csak akkor, ha nem evett bele a baba.A fagyasztás nem árt az ételnek, még akkor sem, ha az konzerv. Az meg, hogy adhatod-e neki esetleg pürésítve,attól függ,mik azok az általad adaléknak nevezett anyagokés kapott-e,kaphat-e már olyan dolgot. Pl.ha fűszerre gondolsz,egyik-másik már akár adható is.
2011. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Paradicsomos burgonya pulykával 11 hónaptól? Max. azért mert darabos. Add neki, ezek a kaják már eleve hőkezeltek, szerintem nem szabad lefagyasztani.
2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!