Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fázik fel? 8hós kislányom...

Nem fázik fel? 8hós kislányom elkezdett mászni, megy a járólapon is, csak attól félek felfázik, nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kicsim is 8 hós én bentre is harisnyát adok rá+ hosszú ujjú body+ hosszu ujjú felső+ naci+ zoknicipő. Így nem fázik, a földön amúgy is mindig hidegebb van. Nálunk mondjuk padlószőnyegesek a szobák de kikavar így is az előszobába meg a konyhába ahol kő van és kifejezetten hideg. Ilyenkor kitessékelem, illetve ajtórácsot szerelünk el jövőhéten,úgyhogy kénytelen lesz a padlószőnyeges szobában maradni, ott meg nem fázik fel.
2011. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk járólap van (padlófűtés) a nappaliban, egy közepes méretű szőnyeggel. A szőnyeg mellett letrítettem két játszóplédet. Ha nem megy a fűtés elég hideg a kő, sajna nem marad más ha lemászik róla megyek utána és visszafordítom. Ha fel van öltözteteve rendesen én is csak remélem, hogy 1 perc lentléttől nem fázik fel.
2011. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vastag paplanokat terítettem le a földre, olyanokat amiket épp nem használtunk. Csak a huzatot kell kimosni.. Így nyugodtan mászhatott a "kövön".
2011. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk elég vastag műanyag padló van és a szoba hőmérséklete 24 fok körül van, úgyhogy nem félek, hogy felfázna. Ha járólap lenne , akkor szerintem én is aggódnék de vehetsz habszivacsot esetleg, az lemosható és akár a konyhába is lerakhatod, azon tuti nem fázik fel. Az én lányomon hosszú ujjú body és harisnya van, ha nagyon beöltöztetném akkor talán nem tudna olyan szabadon mozogni.
2011. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!