Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télikabátot vagy inkább...

Télikabátot vagy inkább overált érdemes venni másfél éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 16 hónapos. Én veszek neki mindkettőt. A téli kabát kicsit enyhébb időben jó, az overál pedig elengedhetetlen a szánkózáshoz és hóban hempergéshez. :)
2011. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a fiaimnak több télikabátot is vettem váltásnak, illetve overall is van 2 részéses, ebből csak 1db.


szerintem érdemes beszerezni mindkettőt... abból is váltónak valót...

mert ha koszos lesz van mit fel venni ha pl. nem száradna meg gyorsan..

velem kabát ügyben elszaladt kicsit a ló nem tudtam elenállni így a 3 éves fiamnak 3 db télikabátja vana 1,5 évesnek meg 4db...

ennyi sem fog kelleni azért, mondjuk 2-2 db

2011. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves volt tavaly télen a babám, akkor overálja volt.

Idén 2 lesz, van overálja és télikabátja is :)

2011. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most 14 hónapos a kislányom, 4 télikabátja van és 2 overálja. muszály ennyi, hamar elmocskol mindent. naponta többször átöltöztetem, kabát sem mehet 2x egymás után ugyanaz rá, miután leveszi mosni kell. még jó h vannak turkálók, bármennyit meg lehet vásárolni aprópénzért.
2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk 3 kabatunk es 3 overalunk van (ebbol 2-2 orokoltunk). Masfel eves a babam. Tavaly 2-2 volt, plusz a babakocsin a bundazsak. Es kihasznaltuk. Most meg jobban elpiszkolodik. Mi sokat vagyunk kint. Ma itt is nagyon hideg volt. Beoltozve kint voltunk a kertben, es mindent mosni kell.
2011. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!