Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Negykezlabra allas utan...

Negykezlabra allas utan mennyi idore kezd el maszni egy baba?

Figyelt kérdés
5,5 honapos kisfiu,egy hete tanult meg negykezlabra allni,es 2 napja mar hintaztatja a popsijat?Melyik lesz a kovetkezo lepes?mire varjunk:)?elso baba
2011. okt. 16. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
En itt azt vartam, hogy megindul negykezlab maszni, mindenki azt mondta, hogy csak napok kerdese, de ehelyett a lanyom elkezdett felkapaszkodni butorok mellett es felalt. Csak akkor kezdett maszni, amikor a butorok mellett mar stabilan ment es egyikrol a masikra nem tudott atkapaszkodni, ezert negykezlab atiszkolt es folytatta tovabb a setalgatast. De az altalanos tenyleg az, hogy ebben a stadiumban par nap mulva elkezd maszni vagy kuszni a baba.
2011. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk kb 2 hét volt. Akkor volt 8 hónapos.
2011. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónapos volt az én kisfiam is, amikor elkezdte a "kutyázást". Ezt kb. 2 hétig csinálta, mindenki azt mondta, hogy 1-2 hét és elindul. Helyette elkezdett ülni. :) Most már stabilan ül, ha olyan kedve van, ülésből kezd mászni.

Tegnap pedig felállt.

20-án tölti be a 7 hónapot.

2011. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom négykézláb hintától számítva egy héten belül már mászott.Tesóm kisfia kb. egy napig kúszott, elkezdett négykézláb hintázni, és 3 nap múlva már mászott.Ezt így nem lehet megjósolni, nagyon gyerekfüggő.Az én lányom csak 11 hónaposan kezdett mászni, mert neki egy picit lazábbak az izmai, tornára is jártunk.De onnantól kezdve, hogy mászni kezdett, egy héten belül már feltérdelt, és kapaszkodva felállt.A mászásból nagyon gyorsan következik minden, az ülés is, az állás is.Gyógytornászunk szerint az a jó sorrend, ha mászásból tanul meg ülni, és felállni egy baba.De mivel minden gyerek más, ennek nem sok jelentősége van.Én nem bánom, hogy 4 hónapig kúszott, folyamatosan mászik, és csak 12 hónaposan állt fel.
2011. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónaposan kezdett el kutyázni, aztán kúszott kb. 2-3 hétig és csak aztán mászott, de utána már rögtön felült és felállt, de még hónapokig a négykézlábazást részesítette előnyben, ha valahova gyorsan el akart jutni.
2011. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a rugózástól egy bő hónap telt el a mászásig.5 hónaposan rugózott, fél éves korára mászott.
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém így rugizott (kutyázott) vagy 3 hónapig, mire elkezdett négykézlábazni. Nagyon bejött neki a kúszás.
2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első hozzászólónál, nálunk is úgy alakult. A kislányom 5 hónaposan négy állt, rá 2 hétre rugózott. Aztán felállt és menni kezdett a bútorok mellett. Mikor már biztos volt magában a menés terén, akkor kezdett mászni.
2011. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!