Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos tápszereznem kell a...

Sajnos tápszereznem kell a babámat. 2 hetesen normális dolog hogy 100-130 ml-t megiszik és átlag 2 óránként ennne? 4 kilós most a babám.

Figyelt kérdés
ja és még valami...minden evés után valamennyit bukik mióta tápszert kap.ez normális és csak a felesleg jön ki?
2008. márc. 15. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit eszik, amennyire szüksége van. Ha mégis túl sokat enne, azt bukja vissza. Az én babám anyatejes, de ő is szokott bukni. Azt mondják, addig normális ez, amíg nem hány. Az sem baj, ha nagyobb mennyiség jön vissza neki, de ha látod, hogy fáj neki, rosszul van tőle, az már hányás. Szerintem ekkor érdemes a gyerekorvostól, vagy védőnőtől tanácsot kérni. A te esetedben nem hiszem, hogy baj lenne.
2008. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én 1 hetes kora óta tápszerezem, kezdtem 90ml-rel, aztán 120 lett belőle most pedig már1 hónaposan 150ml-t eszik!!!!

Ne aggódj, tudja, hogy mennyi neki az elég!

2008. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak bukik és nem hány, az normális. Eleinte én is megijedtem a kisfiam étvágyán! :) Pénteken lesz 1 hónapos, és van, hogy 190-200 ml-t is megeszik! Bár nem minden alkalommal, az átlag 150-170 ml. Tudják, mennyi kell nekik. :) Jó babázást!
2008. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!