Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étvágytalanság, hányás fogzástól?

Étvágytalanság, hányás fogzástól?

Figyelt kérdés
Nincsen étvágya közel 2 napja csak tejpépet s tejet s egy kevés gyümölcsöt hajlandó enni 14 hónapos kislányom, ma a tejet mind visszahányta. Felül foga bújik. Mostanig nem csinált ilyet hogy szilárd kaját ne fogadjon el. Lehet fogzástól?
2011. okt. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Étvágytalanságot okozhat fogzás, de hányást nem nagyon.Mit kapott még a tejen kívül?Azért kérdezem, mert nálunk tegnap hasonló volt a helyzet.Lányom 13 hónapos lesz.Ebédre evett egy kis főzeléket, ami pépes volt, és sült csirke-krumplival fejeztük be, amit mi ettünk.Neki most bújt ki a 3., és most még 2 fehéredik.Nem esett neki jól egy krumplidarab, túl nagy lehetett, vagy nem tudom, de megöklendeztette szegényt, és egy kicsit kihányt az ebédből.Nem mindet, csak az utolsó falat nem hiányzott.Én ezt nem a fogzásra fogtam.Egyszerűen csak nem esett neki jól az a darab.Darabosat nem evett?
2011. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem evett csak pár falat husit sargarépaval de tej jott vissza egyéb nem.
2011. okt. 16. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindent okoz a fogzás, de hányást nem.Lehet, hogy valami nem esett neki jól, vagy többet evett, mint amivel megbirkózott.Csak erre tudok gondolni.Ha nem hány többet, akkor valószínűleg csak rosszul esett neki valami, semmi komoly.
2011. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Hányás-hasmenés járvány van. Mi is éppen benne vagyunk. A fiam szerda este kezdett el hányni, utána 2 napig semmi. Szombat reggel óta meg hasmenése van. Szerencse, hogy sokat iszik. Majd írd meg, hogy mi lett a gyerkőccel.
2011. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azután nem hányt, a hasa nem megy, lehet hogy nem esett jól neki valami, remélem nem lesz gond. Kösz mindenkinek!
2011. okt. 16. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!