Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábzsák kérdés? Kérdésed túl...

Lábzsák kérdés? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Bocsi, de nem vagyok benne biztos, hogy:


1. eset:

A lábzsákot a mózesre rakom rá?


2. eset:

Vagy nem?!


Tehát: Van a mózes, aminek a teteje rögzíthető hozzá. Ezáltal a gyerek feje lóg csak ki.

Na most, erre rakom rá a lábzsákot? Vagy nem?


2011. okt. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a lábzsák a babakocsira rögzíthető, de van külön a mózesre is meg külön a hordozóra is. nektek milyen van?
2011. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy belül kell hogy legyen a lábzsák, de lehet, hogy ez másféle.
2011. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsitok van?Nekünk Kunertünk volt,ahhoz volt kivehetőmózes arra is rá lehetett cipzárazni,meg volt még pluszba egy lábzsák amit a kocsira lehetett rá húzni.
2011. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kunertünk van szintén!

Tehát a babkocsivázra rögzíthető!


Csak azt nem tudom, hogy használhatom a lábzsákot úgy is, hogy mózes van benne vagy inkább külön? Hogy mennyire lenne meleg?!


3 hónapos a lányom. és én a mózes teteje alá rakok még takarót is!

2011. okt. 17. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi általunk hazsnált eddigi babakocsiknak nem a mózesre volt lábzsák, hanem amikor csak a sportrészt hazsnáltuk, arra ráhúzva, vázra csatolva. Mózesen ha van takaró, akkor minek még lábzsák is? :)
2011. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ráteheted nyugodtan a mózesre a tetejét,csak ne tegyél alája plédet.És úgy a lábzsákot.Az én kislányom márciusban született így nem használtuk a mózes tetejét csak a lábzsákot.
2011. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :]]]
2011. okt. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!