Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc? Milyet válasszak?

Borostyánlánc? Milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Annyiféle van. Méretben milyet 4 hónapos babának? És gondolom mindegy, hogy kerek, vagy szabálytalan szemekből áll.... Honnan rendeljek? Olyan árakat látok, hogy menten dobok egy hátast. És ami a legfontosabb: valóban segít??
2011. okt. 17. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, mert semmit sem ér!! Nekünk is volt, ismerősöméknek is, ráadásul gyógynövény boltban vettük majd' 10 ezerért, de az ég adta világon semmit sem használt. Felesleges lehúzás és pénzkidobás!
2011. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
allitolag mire valo? nem hallottam meg rola!
2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Tudom, h sokan ennek tudják be, h nem sírnak fogzáskor a babájuk stb., de ez nem hiszem, h a lánc miatt van. Nekünk nincs, és a legtöbbször nincs is probléma, amikor jön vmelyik foga. Inkább az elsőkkel volt pici sírás, de akkor sem volt nagy a gond.
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én se vennék a helyedben. Nekünk sincs és mégis tök jól viseli a fogzást a fiam. Soha se volt még olyan hú de nyűgös. A lassan 20hónap alatt egy kezem elég, h megszámoljam hányszor ébredt talán emiatt éjjel, de egy kis simi, és már aludt is tovább.

Barátnőm kisfia nyakában folyton ott csüng, mégis többször is panaszkodott már, h nehéz a gyerekkel, mert fogzik.

2011. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vettem, jó volt.

Innen rendeltem, sztem itt a legnagyobb a választék (méretben is)

[link]


A méretet pedig így választottam:

egy madzaggal megmértem a nyaka körül, hogy milyen az a méret, ami nem lóg nagyon, de a szájába sem tudja venni, tehát az állán nem megy föl. Így kiderült, hogy hány cm-es lánc kell.

2011. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...ja, és így NEM ÉLETVESZÉLYES!!!

- csak a megfelelő méretet kell venni!


Mert fogsz még kapni ilyen válaszokat is! :)

2011. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mi innen vettük. Kb 4 hónapos lehetett a kislányom,mikor a nyakára került és azóta 1 kezemen megtudom számolni,hogy hányszor vettük le..,mert hogy ügye fürdéshez,alváshoz is rajtahagyjuk. Most 2 éves,2 hónapos.

Az egyik ismerősünknek nem volt és nagyon megszenvedték a fogak kijövését..minden nap nyűgős,sírós volt mikor jöttek a kislány fogai..,mi meg csak akkor vettük észre hogy kijöttek a fogacskák,mikor a kiskanál odakoppant mindíg a csajszim ínyéhez.. :)

Mivel nekünk bejött,én csak ajánlani tudom.. Ja..viszont van még egy ismerősünknek is az unokájának, és ő azt mondta hogy ásványboltban vette,de nekik nem használt...

Szóval nem mindegy hogy hol veszi meg az ember.. :(

Ja...a szemek... :)-annó én is vaciláltam,hogy minek vannak annyi félék,de én arra jutottam,hogy csak kényelmesebb a babáknak hogy sima kerek szeműek a gyöngyök rajta,mert hogy úgy nem olyan szúrósak. Mi olyat vettünk,aminél a szemek növekednek.Tehát hátul a nyakánál kisebbek,elől meg nagyobbak.

Mellékesen mindenki aki látta kisebb,nagyobb korában a kislányunkat,akkor mindíg megdícsérték a láncát,hogy milyen kis csinos ezzel a lánccal..hát mondtam nekik hogy nem a divat kedvéért van rajta,de nekem/nekünk családtagoknak is nagyon tetszik.. :) Főleg ebben a tarka összeállításban szupi :) A fényképeken is olyan cuki így lánccal.. :)

2011. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Venni fogok, már csak a színén gondolkodom..kisfiúnak veszem.
2011. okt. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!