Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet jó minőségű, akár...

Hol lehet jó minőségű, akár használt babaruhát venni megfizethető áron? Régen tetszett a teszvesz, vatera, de már ugyanazok a cuccok kerülnek vissza, lassan az van kisebbségben aki tényleg a csak saját gyereke által hordott ruhákat rakja föl

Figyelt kérdés
Épp a hetekben is megjártam ezzel és most megfogadtam, hogy nem vásárolok ott, maximum ha meg is tudom majd nézni.
2011. okt. 18. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A Keleti és a Blaha között van egy Háda gyerek használt ruha üzlet. Nagyon jó ruhák vannak, akad olyan is, ami nem használt. Jó minőségű, nekem jobban bírja a strapát, mint sok új és ismerőstől kapott,és jobban is néz ki.
2011. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól nem is lakom messze, kb. tudom, hogy hol van. Árban az mit jelent, pl. ha veszek neki 5-6 body-t? Vagy súlyra van meghatározva az ár?
2011. okt. 18. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azt a hádát én is ismerem. Tényleg jó. A bodyk olyan 4-500Ft körül vannak, de hogy őszinte legyek, annyiért újat is kapok a tescoban, és az sem olyan rossz minőség. Igaziból lassan már meg sem éri használtam venni a ruhákat. A turiban múltkor is alig találtam ruhát a gyereknek, és ráadásul, ha sokat veszek, pl 4-5 bodyt, akkor ha kicsit körbe nézek, akár újat is kaphatok annyiért.
2011. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nézz be, én kocsival bejárok néha, mert tök jó cuccokat ki lehet fogni, A bodyk lehet drágábbak, de sok más van, ami olcsó azért és tényleg jól néznek ki. Sokan járnak oda és mindig újul az árukészlet. Ha ott laksz, megéri benézni.
2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!