Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosnál nagyobb babátok...

Átlagosnál nagyobb babátok mikor fordult át hasról-hátra és vissza?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 10:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Leírnád mekkora a súlya?
2011. okt. 18. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan egyik irányba, vissza is kb. 5-5 és fél hónaposan. Nem tudom, mekkora volt akkor, (talán 7 kiló 4 hónaposan, de nem vagyok benne biztos) de mindig is a nagyobbakhoz tartozott.
2011. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan hátról hasra, 4 hónaposan hasról hátra. 3 hónaposan olyan 6 kg felett volt, mindenki szerint nagy baba.
2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kislányom 5,5 hónapos, 8,5 kiló, még csak hasra tud fordulni. 4 hónaposan fordult először hasra, akkor volt 7700 gramm. Többször olvastam, hogy ekkora babák már oda-vissza forognak. Aggódjak?
2011. okt. 18. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hónapos státuszon 8,5 kg és 72 cm volt. Aznap még nem fordult sem hátról hasra, sem vissza. Én már agyon aggódtam magam, de egyszerűen nem volt hajlandó, bármivel csalogattam is. Aztán a vizsgálat utáni napon újra letettem a földre és odaraktam neki a távirányítót meg a telefonomat... egy pillanat alatt hason volt, azóta pedig le sem lehet lőni :-) már vissza is fordult vagy háromszor, de mivel szeret hason lenni, így nem nagyon erőlteti. Ja, azt csak 7 hónaposan csinálta. Most 9 kilós, és alapvetően lusta baba, nagy a kuffer :-)))
2011. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nagy a kisasszony. Ha egyik irányba megy 6 hónapos koráig, akkor nem macerálnak titeket. De addig még van is idő, nem lepődnék meg, ha hamarosan mindkét irányba menne neki
2011. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!