Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van aki császárral...

Anyukák van aki császárral szült? Minden rendben volt a gyógyulásnál? Arra gondolok h a heg nem volt piros, duzzadt, nem viszketett?

Figyelt kérdés
Mert én tegnap észre vettem a hegem egy kis puklit. Nem tudom mitől lehet :/ (nem fáj, puha, pirosas, kb. mint egy kicsi dió)
2011. okt. 18. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
dió? ház az azért elég nagy. Mikor szültél? Nekem nem volt puklim, de sokáig piros volt és dudoros, ez tény. De több réteget vágnak át, majd varrnak össze, úgyhogy ez természetes. Sok idő kellett, míg elhalványult valamennyire. Most a gyerek 2 és fél éves, de még mindig rózsaszín.
2011. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen. 10 hónapja szültem, már alig látszik a heg, fehér színű. Szerintem mutasd meg orvosnak a biztonság kedvéért.
2011. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is voltak kisebb puklik(lent vagtak a bikinivonalnal) de azok a szortuszok voltak amik begyulladtak a gyogyulasnal.Viszketni viszketett, az is a gyogyulas "mellekhatasa" volt.Mikor csaszaroztak?A "pulikd" veletlenul nem egy szortuszo?Bar a dio nagysag az szerintem is eleg nagy.

Bocsi nincs ekezetem.

2011. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a pulikd az a puklid akart lenni...
2011. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, elismentem dokihoz, aki megnyugtatott, hogy csak rosszul vartak őssze és ahogy kicsit lelappadt, akkor kezdett kijönni, hogy ott valami nem passzol. De aztán szépen eltünt, visszahúzódott, de hónapokig ott volt. Mostanra minden rendbe. Ennek 1,5éve. De szerintem is mutasd meg dokinak, az a biztos.
2011. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16napja szültem.Igen pukli...de nem fáj,nem ég,nem viszket,nem kemény csak ugy ott van :/
2011. okt. 18. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt puklim és ki is fakadt.Nem fájt,de 2 hétig jártam vele orvoshoz aki mindig kinyomta belőle a váladékot és kifertőtlenítette.Az fájt,hogy kotorászott a sebben.Én a felszívódó varratra voltam allergiás.
2011. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem 7 nap után kiszedték a varratot...
2011. okt. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!