Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 2 étkezés között...

Baj ha 2 étkezés között nasizik a babám?

Figyelt kérdés
Reggeli(kenyér és felvágott) után pl ma evett banánt.Tízóraizott 1 joghurtot, de ebédig meg evett egy negyed almát.Rendesen ebédelt (húsleves és barackfőzelék párolthussal volt az ebéd).Most szőlőt eszik.Uzsonnára szendvicset eszik , de vacsiig még sütőtököt fog enni.Vacsira ugyanazt a főzeléket eszi majd amit ebédre.
2011. okt. 18. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg gyümiket eszik és nem csokikat tol befelé addig nincs baj, pláne hogy utána a rendes kaját is mind bevágja....:D hol lenne ez már baj. Inkább örülj neki. Az én gyerekeimnek úgy kell imádkozni, hogy egyáltalán egyenek. :D
2011. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha kiirtad ide ezt a kérdést akkor nem tartod jónak.

De nem rossz, ha te ezzel meg vagy elégedve.

Nekem ez túl sok lenne, és félnék hogy olyan örökevö gyerek lesz, majd felnöttként túlsúlyproblémák lesznek.


èn reggeli után nem adnék csak gyümölcöst, ha rosszul reggelizet adnék csak joghurtot vagy nehezebbet. aztán ebédre egy teljes fözeléket, nekem nem kap a lányom desszertet, mi sem eszünk. délután van édesség, pl keksz, joghurt, gyümölcs, süti. este pedig kenyér, sajt stb... vagy tejpép.

2011. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem eszik sokat "nasira" sem...

fél banán, negyen alma, 1 marék szőlő stb egy-egy nasi

de volt, hogy joghurtot evett, mert kivette a hűtőből, hogy azt enne :)

nem eszik kekszeket sem csokit :) a csokit ha szeretnem sem enné :)

puffasztott rizst szokott kapni, de azt is bioboltban veszem

2011. okt. 18. 14:58
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem tartom rossznak,mert akkor nem adnék neki, viszont volt aki kérdezte, hogy miért eszik 2 étkezés között
2011. okt. 18. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából egészséges dolgokat eszik, azzal nincs is baj, de jóformán egész nap.

Szerintem inkább ez a probléma. Mert az oké, hogy egy-két étkezés között nasizik, de mindegyik között? az már soknak tűnik.

2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy leírod szerintem nem jó. van olyan, hogy nem bírja ki a következő étkezésig akkor tök jó, hogy gyümit eszik, de így állandóan nem jó mert nem tud a gyomra pihenni. próbálj ebédre 3 fogást adni, tehát a gyümit add oda a főzi után hátha :)
2011. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp valamelyik nap beszéltem a gyümölcsökkel kapcsolatba a védőnénivel, és azt mondta, hogy napi 1x adjak neki gyümölcsöt, mert mondtam neki, hogy volt hogy 3x is adtam neki! szerintem nagyon sok az a gyümölcs amit adsz neki!! Hiába nem csokit, nyalókát stb adsz neki de ez így se jó ahogy csinálod! A gyümölccsel nem lehet kiváltani étkezést az csak a fejlődő szervezethez kell, és az immunrendszer erősítésére, fenntartására! tudom hogy azt írtad hogy 2 étkezést között nasi de ez nem is nasi, hanem gyümölcs, amivel gyakorlatilag egésznap eteted 2 étkezés kivételével!!!!!
2011. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!