Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimerülés miatt depresszióba...

Kimerülés miatt depresszióba esett anyukák vannak ezen az oldalon? 5hónapos lesz a kicsim 2,5éves a nagyobb

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kimerülésnél és kétségbeesésnél tartok. Kisfiam agresszívabb, kezelhetetlenebb, mint valaha. Segítség semmi, este 8 után jön apa mindennap, hajnalban megy.

Már a játszótérre is utálok menni a sok incidens miatt.

3hónap múlva lesz 3, a kicsi 7,5hónapos.

2011. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem sincs segitségem illetve ha van is akkor ezerrel házimunkát kell nyomni!Elegem van nem birom,igaz barátaim sincsenek mert falura költöztünk és szarkavarókkal nem barátkozok szivesen!Hogyan segitesz magadon?a lelkiállapotodon?Én már baromira elvagyok keseredve,szinte állandóan felidegesitenek mindig veszekedni kell,a nagyobb fullon dacol,szégyenlem is magam emiatt!Jó lenne találkozni:D lehet az is sokat segitene ha beszélgetnénk egymással a napi problémákról!
2011. okt. 18. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
jajjj, kedves anyukák. Ne legyetek ilyenek. Nekem 3as ikreim vannak és egyedül vagyok velük lassan 2éve. Rosszak mint a fene, de mit lehet csinálni. Verekesznek, hisztiznek. Egésznapom csak arról szól, hogy körbe-körbe etetés-pelenkázás-altatás. Nagyszülök nincsenek, apa messze dolgozik. Jóha havonta haza jön fél napra. Őrültek háza, a lakás szalad, tiszta káosz minden. De nekem nincs arra időm, hogy magam sajnáltassam. Úgylátszik, sok a szabadidőtök anyukák, hogy még depresszióba is tudtok esni. :D Fel a fejjel. Rossz a gyerek? :D Hát rossz, mi is ilyenek voltunk. :D Aki gyereket vállal annak tudni kell, hogy ez vár rá. :D
2011. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Akkor ezt mondd el a játszótéri egy gyerekes anyukáknak, akik a kisfiamat már kiutálták a játszótérről, mert az övékét ne rontsa el.

Én nem depressziós vagyok, hanem elkeseredett. Nincsenek barátaink, senkink, mert az első babás találkozónál leüti a fiam a másik gyerekét, azok többet nem jönnek-amit megértek.

És ez a viselkedés nem nevelés kérdése.

Szerintem.

2011. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Pedig az! ! !
2011. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
17:20as vagyok. Hát hallod ilyen nincs. :D Az én három babám ha beveret a játszótérre, ne tudd meg, szét szaladnak 3felé, gyerekek potyognak a hintáról, a csúszdákról :d úgyhogy az enyémek sem angyalok. Sokszor halottam, hogy suttognak mikor megjövünk, hogy gyere kicsim, mert megjöttek. :D De nem baj én erre büszke vagyok. Inkább az én gyerekeim gyepálják el a másikat, mint az enyémeket bántsák. Engem nem érdekel, ha emiatt kiskorukban nem lesznek barátaik. Azért vagyok én, hogyha nincs senki akkor anya elszórakoztat. :D
2011. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"pedig az" Kedves 61%-os


Köszönöm a véleményedet, kisfiam pajzsmirigy túlműködésben szenved, koponyaműtétje is volt - beteg.

NEM NEVELÉS miatt ilyen.


De köszönöm a szakmailag kompetens válaszodat.

2011. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne térjetek el a kérdéstől légyszives és ne bántsátok meg egymást!Én sem magamtól gondoltam azt hogy hopp van egy kis időm depibe esek!Epilepsziára szedek gyógyszert és lehet ennek a mellékhatása is! Szóval ez emberek nem akarnak ebbe beleesni,de sok szomorú történés kihozza ezt az emberből!
2011. okt. 19. 20:44
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kell a kérdező orra alá dörgölni, hogy milyen szuperanyuka vagy 3 gyerekkel. A depresszió betegség. Vagy az öngyilkosnak is azt mondtad volna, hogy te bolond, mennyi időd van, hogy depressziós tudsz lenni?
2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam is egy 1,5 és egy 3 éves van. Nagyon nehéz. Nincs segítség, nincs támasz, senki. Ma haza kellett jönni, mert hiába szóltam rá, nem tudott viselkedni. Nem fogok vele égni mindenhol. Nagyon nehéz annak, aki csak ebben az egy körben mozog, nincs hobby, nincs kivel megbeszélni a dolgokat, tanácsokat adni, hogy egy kicsit mást is lásson az ember és ne forduljon be. Hiába tudom megoldani a napokat a felkeléstől a lefekvésig, a felnőtt társaság hiányzik, az, hogy néha MÁST is csináljak, ezért a nyomott hangulat. Persze van, aki kizárólag a gyerekeinek tud élni, önmagának nincsenek igényei, attól boldog, ha babázhat, de van, aki meg nem ilyen.
2011. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!