Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici fehérséget látok az...

Pici fehérséget látok az ínyén, akkor meddig tart míg kibújik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányomnál változó. Az első fehéredés után kb. 2 hét múlva lett fog, aztán megint fehéredett az ínye, rá 2 napra lett fog és egyszer így egyszer úgy volt a többi foggal is... Most pl. 1 hónapja fehéredik, de sehol sincs még a foga. Szóval nála nagyon változó!
2011. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valamit használtok fogzásra, mert én már nem bírok vele. Egész nap sír és nem akar enni.
2011. okt. 18. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Dentinox gélt szoktunk az ínyére kenni este.

Napközben olyankor ő is nyűgösebb, és keveset eszik, de 1-2 nap alatt rendeződik a helyzet, míg ki nem bújik a következő fog...

Ha rettentően fájna neki, látványosan szenvedne, esetleg még láza is lenne, akkor Nurofent adnék neki. De ilyen eset még nem volt nálunk.


Ha ennyire fáj neki, akkor egy pár nap és kibújik szerintem a foga. Lányom csak akkor szenved ennyire, ha már nincs sok a fog áttöréséig.

2011. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon szenved néha,szó szerint őrjöng,veri magát.Én dologelt vettem,az se rossz(kipróbáéltam magamon,mert nekem 2 éve jön a bölcsesség fogam:S),aztán a doki írt fel Anaestethica ecsetelőt,ez jobb mint a dentinox,mert nem a lidocain zsibbaszt,és bármennyiszer használható!!De ha nagyon szenved nurofent kap.Ma is pl,alszik is mint a poc:)
2011. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak Benuronom van itthon, de ez is jó? Ez amit használtok a gyógyszertárba kavart ecsetelő?
2011. okt. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!