Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam bölcsis lett 1,5...

Kisfiam bölcsis lett 1,5 hónapja. Azóta szinte folyamatosan be van dugulva az orra (hiába szívom nem jön semmi), meg köhécsel is?

Figyelt kérdés
A hideg párásító segítene, hogy éjszaka ne köhögjön? Ki használ, milyet és mennyire vált be ilyen jellegű problémára? Ja és panelban lakunk, elég meleg van és száraz a levegő.
2011. okt. 19. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk párásítót, de mellette ugyanúgy beteges volt a fiam. Az első pár hónap betegesen telt, mikor közösségbe került. De szerintem ártani nem árt. Mi a Tefalnak a párásítóját használtuk, nem volt vele gond.
2011. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekünk annyiban segít a hideg párásító, hogy ha szárazan köhög, akkor az valóban enyhül tőle és jobban alszik, kidugul az orra. nem tudom nélküle mi lenne, mert ahogy megszületett megvettük és télen éjjelente rengeteget megy a szobájában,mert itt elég száraz a levegő fűtésszezonban. (ha vizes lakásban laktok,akkor mondjuk nem érdemes megvennetek)

ha ilyen szörcsögős hangot hallasz az orrából,akkor lehet,hogy kell vmilyen antibiotikumos orrcsepp vagy antibiotikum,mert az fülkürthurutnál szokott lenni.

2011. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szürcsögött, be volt dugulva az orra, de nem jött neki semmi! Kaptunk egy barna színű orrcseppet, az igaz megindította neki, de azóta is náthás (4 hete)! Nem tudom mitől, pedig az enyém még közösségbe se került! Itt valaki azt írta, hogy fülkürthurutra utaló jelek! És ennek van más jele is? Mert már én is gondolkoztam rajta, hogy elviszem fülészetre a gyerkőcöm, mert ez már nem állapot, hogy nem keveredik ki belőle!
2011. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én írtam a fülkürthurutot és nálunk is orr-fül-gégész állapította meg.

most azon gondolkoztam,hogy lehet,hogy infralámpázás vagy kamillás gőzölés is beindíthatja, nem tudom. nekünk az antibiotikum után már 2. estére elmúltak az erős tünetek és jól tudott aludni.

2011. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.közben vettem egy vivamax hideg párásítót,és bevált.már három éjszakai és három nappali alváshoz használtuk.nappal egyáltalán nem köhögött,éjjel kevesebbet,csak 2-3 alkalommal,és szépen szakad fel neki,jön a cucc.ami amúgy fehér,úgyhogy nem bakteriális
2011. okt. 23. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
És a fülkürthurutnak volt más jele is? (Utolsó előtti vagyok, bocs, hogy így egy kérdésbe belekérdezek)! Mert az én gyerekemnek is ilyen fehéres, amit kiszívatok neki, nem sárga, nem zöld, csak nem bír kikeveredni ebből a náthából! Dokink szerint annyira csúnya a fogínye, nől a foga, hogy biztos az miatt náthás! De se nem nyűgös, semmi gond nincs, csak náthás! Én a biztonság kedvéért holnap elviszem fülészetre, akkor nyugszom meg csak, ha ő is azt mondja, minden rendben van!
2011. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!