Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közvélemény kutatás: A tápszer...

Közvélemény kutatás: A tápszeres babák valóban hamarabb átalusszák az éjszakát?

Figyelt kérdés
A környezetemben lévő tápszeres babák mind remekül alszanak, az anyatejesek meg ébrednek éjjel. Persze vannak kivételek. Az én babám anyatejes, de már eszik sok mindent, de nagyon sokszor kel. Persze nem lesz ettől tápszeres (bár kínomban már azt is kipróbáltam) csak érdekel a tapasztalatotok.
2011. okt. 19. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem van is benne valami és nincs is.

é ismerek anyatejest is aki az elejétöl átaudta az éjszakákat.

ha adsz már neki ezt azt, nem lesz baj ha este adsz a szopi után egy kis tápszert is. ettöl nem lesz tápszeres, és ugyan úgy akar majd másik alkalmakkor szopni.

2011. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hetes kora óta átalussza.(este10 től,reggel 5-6ig)

ez volt akkor.mostmár 3 hónapos és este 8tól reggel 6-7ig alszik.az első nap is csak egyszer kelt fel.

Tápszeres már az első naptól kapott kiegészítést.

2011. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tápszeres volt, ő is az első naptól kapott pótlást. Ennek ellenére csak 10 hós korától aludta át az éjszakát kb. Kezdetben kétszer kelt éjszakánként, kb. 5 hós korától pedig csak egyszer.
2011. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hülyeség

a fiam jó alvó (volt/van) 21 hónapig cicizett, lányom meg nem, de ő sem kapott tápszert


én sem voltam jó alvó, 2,5 éves kormig minden éjel felébredtem, pedig nem kaptam anytejet

2011. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ellenpélda: Kisfiam csak anyatejes, és 3 hetes korától este 21-30-tól reggel 5-6-ig átalusszaa az éjszakát.
2011. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
anyatejes babám 1 éves korától alussza át az éjszakát este8tól reggel7ig.
2011. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos kora után csak tápszert evett majd 5-6hós koráig átaludta az éjszakát aztán jött a foga és onnantól nem. Kislányom anyatejes 2-3 hós koráig átaludta azóta nem most féléves.
2011. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 hetes korától pótoltam tápszerrel, onnantól átalussza az éjszakát! Most már teljesen tápszeres és még mindig átalussza, este 8-tól reggel 6-ig! :)
2011. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 4 gyerekkel meg tudom ezt erősíteni, mind a négy tápszeres volt, és egyikkel sem voltak éjszakai gondok. Persze nem tudom, hogy van-e összefüggés, lehet, hogy csak mázlink van.
2011. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából nagyjából megerősítitek azt a megfigyelésemet, hogy a tápszeres babák nagy átlagban jobban alszanak. Való igaz, hogy jónéhány anyatejes baba is jól szeresek köalszik,de a zött kevesebb a sokszor kelő.

2011. okt. 19. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!