Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi cosi Mura 3 vélemények?

Maxi cosi Mura 3 vélemények?

Figyelt kérdés

Tényleg nehéz a kocsi és szűkös a sportrésze? A mózes mekkora kb? Nem találok nagyon épkézláb leírást...

nekem fontos lenne, h könnyű legyen

Ja és használtan 75 e a sport+mózes+hordozó. Ez jó ár? megéri inkább, mint egy új szett vmi másból, vagy egy olcsóbb használt más típusú?


2011. okt. 19. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno e között és a Peg Perego Gt3 között vacilláltam. Egyrészt kilókkal nehezebb, mint a Gt3-as, pedig az a maga 13 kilójával szintén nem a pehelysúlyú kategória. Másrészt kagylóüléses, így csak egyben tudod dönteni a sportrészt, amit nem minden gyerkőc szeret, nem biztos, hogy tud benne aludni. Harmadrészt jóval kisebb is a sportrésze, az én kisfiam, aki most egy éves és 82 centi, neccesen férne el benne, már csak a furi karfa miatt is... A mózesét nem ismerem, mert én csak a sportrészt néztem, a cosi hordik jók, azzal nincs gond. Árban nem rossz, de azt ajánlom, hogy nézd meg élőben, próbáld meg tolni, stb.
2011. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezek szerint kb 15 kg...az sok nekem. És picurka, akkor elfelejtve...keresünk mást.
2011. okt. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!