Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák tudják, hogy azért...

A kisbabák tudják, hogy azért ölelgetjük, puszilgatjuk, szeretgetjük őket, mert nagyon szeretjük?

Figyelt kérdés
És ő vajon ezt szereti? Jól esik neki? Olyan kíváncsi lennék időnként, hogy mi jár a fejében. :)
2011. okt. 19. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudják, hanem érzik. Ahogy azt is érzik, hogy jól esik nekik a szeretgetés. De szerintem nem gondolnak tudatosan bele.
2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudósok sem tudják megfejteni,hogy mire gondol egy kisbaba,amíg nem tud beszélni. Nem régen olvastam erről egy tanulmányt.

A pici érzik,hogy szeretik őket,de az állandó babusgatás biztosan nem jó nekik,csak nem tudják ezt megértetni a felnőttekkel. Sok gyereknél előfordul 1-2 éves kora után,hogy eltolja magától azt,aki babusgatja. A pici babák is lehetnek ezzel így.

2011. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy érzik hogy szeretik őket ha így van akkor mosolygósak vidámak alig sírnak.


ha nem ülnek a fejükre már átvitt értelemben és nincs halálra babusgatva de kedvesen szólunk hozzájuk, ha anyuka énekel mondókázik vele, felveszi simogatja babusgatja akkor érzi hogy szeretik.


mi jár a fejében? dejó nekem!! vmi ilyesmi.

2011. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát öööö :D Érdekes kérdés!

Mikor ezt tesszük, ösztönösen tesszük, és hát a baba is emberből van meg mi is. Szóval szerintem jól esik neki, sőt várja a dédelgetést. Más lenne ha egy kisoroszlánt szeretgetnénk..biztos furcsállná :D. Ám tuti, hogy ösztönösen érzi, hogy ez a szereteted jele :)

2011. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam. 15 honapos a fiam, de nem nagyon hagyja hogy ölelgessem, csak ha zenét hallgat, de amugy puszináél elrohan, ölelésnél meg eltol és visit, olyan rosszul esik, pedig imádom.
2011. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babáknak nagyon sokáig "csak én létezem" érzetük van, mivel ugye anya rohan ha sír, mindenki őt imádja babusgatja. Ezt mikor közösségbe kerülnek kinövik. Ha nem, abból bajok vannak. Biztos ismersz olyan embert akinek meggyőződése, hogy csak vele kell foglalkoznia mindenkinek. :)
2011. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!