Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hós kislányom nem akar...

15hós kislányom nem akar rendesen reggelizni és vacsizni. Mit adtok ti vacsira és reggelire?

Figyelt kérdés
Csak sajtot eszeget és joghurtot, már mindent próbáltam, de csak ezt eszi meg
2011. okt. 19. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és cicizik éjszaka is és lefekvés előtt is....
2011. okt. 19. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam épp ilyen, ő is cicis ugyan így!Reggelire 3 falat szedvicset ha megeszik vagy 2 szem pogit!Sokszor van nálunk péksüti, mert a párom pék, de azt sem eszi reggel!Vacsizás ugyan lyen!Ha édesebb a vacsi, akkor jöhet, ha sós akkor nem! Vacsira általában ebédről maradt kaja van!Változó ahogy megeszi! Napközben többször kínálom, éa az ebédet uzsit mindig pontosan betartjuk épp a reggeli "hiány 2 miatt!
2011. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és napközben sokat iszik, főleg teát! 1 litert minimum!
2011. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is 15 hónapos a fiam, reggel 7 után 220 ml kakao (tápi), 8 után reggeli, de alig 3 falat, csak akkor eszik ha virsli van vagy kecsap bármivel, a szalámit kiköpi, vajas májkrémes nem szereti, ugyhogy sokszor ilyenkor csak gyümi van vagy almapép, ebéd délben, elöbb nem kap, fél1kor alvás fél4ig, vagy 3ig, akkor öltözünk, séta, játszotér, bolt, ott kap pogit vagy perecet, ezzel kihuzza estig, 7kor vacsi, tészta vagy fözelék, rántotta, de van hogy abbol is csak ritkán eszik, már megfigyeltem hogy csak a hirado alatt eszik, mert az olyan érdekes:)) ugyhogy elörébb hoztam a vacsit.
2011. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányom is lassan 15 hónapos lesz. Ébredéskor és lefekvés előtt 180ml tápszer. Reggelit nem nagyon eszik. Amikor mi reggelizünk, akkor elkunyerál egy- egy falat sajtot, kis felvágottat vagy vajas kenyeret. Tízóraira gyümölcs van, esetleg valamilyen kenyér + felvágott, ha látom, hogy megenné. Ebéd délben. Uzsonnára hasonló, mint a tízórai. Vacsi 6-fél 7 körül. Ez mindig egy pohár joghurt. Ezt imádja. És aztán lefekvéskor a tápszer.

Mindig aggódom, hogy eleget eszik-e, de hízik, úgyhogy elég neki.

Szerintem ne aggódj, majd megkedvel más ízeket is.


Én pl. a héten csináltam egyszer úgy a gyümölcsöt, hogy:

- 1 evőkanál gyümölcsös müzlikeverék (gabonapelyhek, szárított gyümölcsök)

- 1 kiskanál méz

- alma

- banán

összeturmixoltam, hát imádta ;) Lehet, hogy kísérletezned kellene ilyesmikkel is.

2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!