Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen használt multifunkciós...

Milyen használt multifunkciós babakocsit ajánlotok max 50-60 ezerig? + cosatto cabi?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék, aminek

-alap: van mózese, hordozója és sportrésze

-a vázára két irányból is feltehető a sportrész (az átfordítható kar nem kötelező)

-bolygósítható első kerekek, amik inkább nagyobbak (hóban is elmenjen, meg a kirándulások alkalmával is)

-újszülöttnek kellene

-könnyű legyen (esetleg BKV + emeletek)így max 8-10 kg a kocsi a "feltéttel" együtt

-téliesíthető


köszi

ui: hallottatok a cosatto cabi-ról, arról is van vélemény?


2011. okt. 19. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha BKV-zni akarsz meg lépcsőzni, akkor semmi esetre se vagyél multifunkciósat!Mondjuk nekem nem kellett se tömegközlekedni, se lépcsőzni, mégis megbántam nagyon!

Igaz, alkalmi vétel volt de a lányom 4 hós korában rá is jöttünk, hogy nem jó.

Először is:A mózest max 70 cm-ig tudod használni, főleg télen szűkös, mikor bundazsák is van benne, aztán már teheted is el és nem kis helyet foglal.A hordozót is max 13 kg-ig használhatod, de az ugye akkor ajánlott ha sokat mentek autóval.Ez azért jó dolog, de az én lányom pl nincs 9 kg most, 9,5 hósan és már nem férne el benne.6 hós korában vettünk másik kocsit.Meg persze gyerekülést is az autóba.

A sportrész jó dolog, főleg tavasszal, na de ha majd esetleg el akarod adni a kocsit akkor meg kell őrizned a többi cuccot hozzá és akkor még nem beszéltünk adapterekről, esővédőkről és egyéb tartozékairól.

Nem kötelező megfogadni a tanácsomat, de szerintem inkább kombi kocsit vegyél, ami lehet, hogy kicsit nehezebb, de újszülött kortól tudjátok majd használni és mivel sportkocsivá alakítható (többnyire nagy kerekekkel)egészen addig tolhatod, míg a babának szüksége van rá.

Ajánlom figyelmedbe a Hauck Esprit Orlando babakocsit.Ugyan nem mai modell (azthiszem 2009-es)minden kritériumnak tökéletesen megfeolel, jó az ára és mindent kibír!

Keress rá a neten!

Minden jót!

9,5 hós kislány anyukája

2011. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A BKV-zás nem biztos, h lesz, de a lehetőségét nem zárnám ki. januári baba lesz, azért gondoltam, hogy a mózes azért is praktikus mert védi a babát, a vízszintesre dönthető sportrészbe nem mernék betenni egy 1-2 hós babát. A hordozó meg attól függetlenül, h csak fél éves korig lesz használható a méretek miatt, muszáj mert biztos megyünk vidékre. A 0-18, 0-25-ig babaülésbe nem raknám rögtön mert nem elég biztonságos az újszülöttnek, sztem és ne is tud feküdni. Nagy mózeseseket nézek, kb 80 cm hosszal, de nyárra már nem is fog kelleni, ha tud ülni. Én továbbra is multisat vennék. Jó lehet nem lesz könnyű, de 10 kg körül vannak. Az meg sajnnos elkerülhetetlen, h 8-10 hónapos korban esernyő kocsit vegyünk. Köszi a választ
2011. okt. 21. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Pierre Carden multink van!Kék-fekete!Tavaly novemberben vettük!Ha gondolod...mert eladó!:)

Én nem bántam meg!Az én fiam most 77 cm és még most is elfér a mozes részben!Különösen azért szerettem, mert ha mentünk valahova csak rárakod a vázra a hordozot és kész is!Szerintem nagyon praktikus!Amugy a hordozot is simán jo lett volna még mult honapban is, de kaptunk 1 ülést, ezért kicseréltük!Ha valami érdekel még irj nyugodtan!

2011. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!