Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vennél...

Milyen ajándékot vennél karácsonyra?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak most augusztusban született a babája, decemberben lesz 5 hónapos,ínátok ötleteket hogy mit vegyek majd neki? Előre is köszi!
2011. okt. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha tőle megkérdezed. Én speciel nagyon örültem volna egy Adamo hintának, mert azt már újszülött kortól is lehet használni, egészen 3 éves korig. Mivel már 5 hónapos lesz, lehet, hogy a Litaf ugrálóhinta is jó már neki, az valamivel olcsóbb, nekünk ilyen volt, de 8 hónaposan kapta a babám és imádta! :)

Ha első baba, akkor simán kaphat ruhácskákat, készségfejlesztő játékokat, a neten rengeteg ilyen van (pl. formabedobó). Játszószőnyeg esetleg?

2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg.

Ha nem akarod, akkor lehet ruhácskát, zenélő, villogó, készségfejlesztő játék, esetleg mászás ösztönző, bár az még lehet odébb lesz.

Én mindenképp valami zenélőst választanék, kiindulva az én két gyerekemből. Mindkettő imádta már ennyi idősen a zenélő játékokat!

2011. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi ötleteket, zenélőst bizti nem veszek így is hangos...
2011. okt. 19. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is örültem annak, ha megkérdezték, mit tartok jó ötletnek, én egy-kétezer ft-os dolgokat mondtam, nem drágákat, de így legalább nem volt karácsonykor 56 db csörgő a fa alatt :-))))
2011. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)A játszószőnyeget választottam tornáztatóval!
2011. okt. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!