Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbség? Tanácsok,...

Kis korkülönbség? Tanácsok, tapasztalatok, észrevételek?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki érkezik a kistesó. 19 hónap lesz kb a korkülönbség.

Tervezett baba,de most megijedtem egy kicsit.


2011. okt. 19. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 17 hónap van köztük, szintén tervezetten

most a nagy már elmúlt 3 éves, imádják egymást, mindig védelmezi a kicsit. A terhesség nem lesz sétagalopp egy kicsi mellett, aztán pedig az első 6 hónap gyorsan elrepül, a kicsi eszik, alszik, pelust tölt, utána kell felkötni a gatyádat, amikor ketten két irányba indulnak és a kicsinek sem elég már az elemi szükségleteit kielégíteni. A lényeg, hogy a nagyot mindenbe be kell vonni, hozza a popsitörlőt, válasszon a kicsinek ruhát a szekrényből, nézze meg, hogy jó-e már a fürdővíz (nyilván Te is, de érezze, hogy fontos és segíthet). Bizony lesz olyan, amikor a kicsit sírni kell hagynod, mert épp akkor ébredt, de a nagynak törlöd a popsiját, ezt neki is és Neked is meg kell szoknod, ettől még nem leszel rossz anya. Természetesen minden segítség jól jön a két gyerek körül, mert a nagy is kicsi lesz még. Mi úgy gondoljuk, hogy életünk legjobb döntése volt a kis korkülönbség, most is így tennénk. Sok boldogságot!

2011. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerimntem nagyon bevállalósnak kell lenni ha most 2,5 éves lányom mellet itt lenn egy 1 éves, felkötném magam


abtzsolút nem vagyok kis korkülönbség párti,

2011. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor nekem már a kötélen kellene lógnom.11 hó a különbség:o))

Tanács,probáld összehozni a napirendjüket,de legalább az alvásukat,elején legyen segítséged. Nagyon gyorsan összenőnek.

2011. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!