Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 120 mm víz, négy kanál tápszer...

120 mm víz, négy kanál tápszer és 90 ml tej (összesen 210 ml) mennyire tápláló este egy 12 hónaposnak? Jó ötlet ez így? Ez vacsora után lenne, tehát nem étkezés, csak ital.

Figyelt kérdés
Kap rendesen vacsorát. Most vezetem be neki a tejet, és nem szeretném, hogy a vacsora után túl nagy adag legyen a tápszer, mert amúgy is rengeteget eszik.
2011. okt. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
120ml vízhez amúgy is 4 kanál tápszer kell.Az én kislányom is 1 éves volt mikor elkezdtük a bolti tejet.De én sose kevertem tápszerrel.Reggel kapott sima tejet mikor láttam hogy nincs tőle baja akkor már este is azt kapott.
2011. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Korai még a tej neki. szerinte egyenlőre csak tápszert kapjon, majd másfél éves kora után própálkozhattok a tejjel.
2011. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is nyugodtan adhatsz már neki bolti tejet. Azok általában úgyis annyira fel vannak vizezve, mint a sicc.
2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!