Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros pöttyök a a karon és a...

Piros pöttyök a a karon és a lábon. Biztos nem allergia?

Figyelt kérdés
Hónapok óta piros pöttyök vannak a 11 hónapos kisfiunk felkarján és a vádlijának alján körbe. A gyerekorvos azt mondta, hogy szárazság, aztán később a Heim Pálban azt mondták, hogy végül is olyasmi, szarusodási zavar, nem betegség, hanem egy bőrfajta, úgymond, és ez most kicsit begyulladt. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy biztos, hogy nem allergia, adott egy szteroidos krémet, Locid a neve, azt mondta, ha nem használ, menjünk vissza. Hosszas gondolkozás után használtuk a krémet, de rosszabb lett tőle. Visszamegyünk a Heim Pálba, de kérdezem azoktól, akiknél voltak hasonló pöttyök, hogy kizárt hogy allergia? Vagy mi lehet? A bőrgyógyászat annyira gyerekcipőben jár, össze-vissza találgatnak.
2011. okt. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Te írtál a múltkor is? Ismerős a sztori...

Én ajánottam a Kék-Lukács oldalt. Nem hívtad fel őket?

A bőrnyugtató krémet én kipróbálnám a helyetekben. Nem is drága. (mondjuk a postaköltség/futár még hozzájön)

2011. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, hogy másodszor is írsz! De igen, én írtam korábban is. Hezitáltunk, mi legyen, és végül kipróbáltuk, amit a Heim Pálban adtak, mert akkor megnéztem ezt az oldalt, de semmi ilyet nem találtam erre a problémára. De ezt most jelnek kell tekintsem, ha már másodszorra előkerül, úgyhogy írtam is nekik egy e-mailt, amiben megkérdeztem, van-e mégis valamilyen kenőcsük. Köszönöm szépen :-)
2011. okt. 19. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó! :)

Remélem, tudnak ajánlani valami kenőcsöt, és mihamarabb elmúlnak a pöttyök! (Nekem nagyon beváltak a termékek)

Majd írd meg légyszi, ha van valami fejlemény, változás!


Szép napot! :)

2011. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!