Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegedi vagy környéki anyukák!...

Szegedi vagy környéki anyukák! Hallottatok valamit Dr. Kóbor Jenő gyermekneurológusról?

Figyelt kérdés
Hozzá küldtek minket a 13 hónapos lányommal.Ő mindent később csinált, mert enyhén hypoton.Mászik, térdel, feláll.De nem ült még fel, és vizsgálaton a gyerekorvosnak nem tetszett, hogy ültetésnél feszítette hátra magát.Sírt, és tiltakozott, szerintem csak ezért volt, de elvisszük.Csak azt nem értem, hogy miért nem előbb küldött minket, mert kb. fél éve minden hónapban szóba hoztam a lemaradását a mozgásban..Valaki járt már nála?
2011. okt. 20. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Jártam már nála, szerencsére nem mint páciens hanem mint kolléga. Szerintem szakmailag szuper jó, hatalmas tudással. Van egy érdekes stílusa, iszonyatos hangulatember de nem személynek szól, hanem ő ilyen! :) A gyerekeket tuti szereti!
2011. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Akkor érdemes 100 km-t utaznunk, és én is csak akkor leszek nyugodt, ha ő mondja, hogy minden oké.
2011. okt. 20. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olvastalak a régi Kóboros kérdésnél. Remélem kapsz rá választ. Sajnos el kell, hogy keserítselek, de a sztori rá vallana...ezért írtam, hogy van "egy fajta" stílusa amire jobb ha előre felkészül az ember. De ha ő mondja, hogy nincs baj akkor nincs baj. Előtte mondták Dr.Sztrihát, ő idősebb prof, szakmailag ő is ott van,személyesen nem ismerem.
2011. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(( Nagyon "örülök".A furcsa stílussal nincs bajom, mert a szülész orvosom is ilyen volt, jókat nevettem rajta.De ha bunkóznak velünk, főleg úgy, hogy felborul a napirend, kocsiban etetek, altatok, megteszünk oda-vissza 200 km-t, azt én se csípem.Köszi!
2011. okt. 20. 15:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltunk nála, és nagyon rendes volt.Soron kívül behívott, csinált egy EEG-t is, és egy koponya UH-ot.Mindent rendben talált, azt mondta, még lemaradva sincs a mozgásban, és ő is csak a csökkent izomtónust mondta, semmi mást.Az ultrahangon is minden oké volt, sajnos az EEG nem lett kristálytiszta, mert sírt, és mozgott a kicsi közben.Azt mondta, valószínűleg az eltérés abból ered, hogy mozgott, és elmozdultak a fején az elektródák, de visszahívott a biztonság kedvéért február végére.Így nem nyugodtam meg teljesen, de pozitív volt ott mindenki.Még furcsa sem volt az orvos, meg is puszilta a lányomat.:))
2011. dec. 4. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz, hál'Istennek! Szerencsére jó napját fogtátok ki :) ,remélem legközelebb is minden rendben lesz!
2011. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsámboki Orsolya válasza:

Sziasztok!

Nekünk is Kóbor doktorhoz kell mennünk most csütörtökön a magánrendelésére!Meg tudjátok mondani, hogy mennyibe kerül a magánrendelés úgy, hogy EEG is lesz?


Előre is köszi a választ!

Orsi

2012. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én paciens voltam! És jellenleg 39éves vagyok. 6éves koromtól voltam epilepszia beteg, egészen 19éves koromig kezelt a Kóbor doktor. Így kiszámolva akkor már legalább 30éves tapasztalata van. Óriási tudása volt már akkor is. Emlékeim szerint ennyi sok évvel ezelött is rendes gyermekbarát orvos volt. Csak pozitív emlékeim vannak. Én csak ajánlani tudom.
2019. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!