Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor van lehetőség rá...

Most akkor van lehetőség rá (ha kérem), hogy mindvégig velem legyen a babám szülés után ÁEK-ban, vagy nem lehet?

Figyelt kérdés

Többféle verziót hallottam.

Első babámat délután szültem,azt mondták az a szabáj hoyg első éjszaka elviszik,hajnalban hozzák.


Gondoltam én tájékozatlan,ha zabály akkor szabály, nem tultakoztam.


Utána hallottam többektől,hogy ha kértem volna akkor odaadják. Aztán volt aki megcáfolta ezt,és azt mondta,hogy ő bizony kérte,de nem adták ki.


Mi az igazság? Mik a tapasztalatok?


(És esetleg mit lehet tudni a cukros vízről, mikor adnak neki először olyat, amikor sírni kezd? - mert én reggel már úgy kaptam meg a babát hoyg hozták a cukros vizet és azt mondták hogy kapott is már belőle)


2011. okt. 20. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2009ben szültem ott a kisfiamat,de azóta szültek már ott ismeröseim és igen ha délután vagy este szülsz akkor elviszik éjszakára öket nekem 20.55kor született és éjszakára elvitték,mondván,h tudjak pihenni. De volt olyan mikor én bent voltam,h reggel szült az anyuka és elvittték töle és délután hozták,és neki is azért,h tudjon pihenni...

És mikor hozták vissza nekem is cukros vizet is hoztak vele együtt,h adjak majd neki,adtam is neki,aztán a tejem csak 5nap mulva indult be,mikor már hazajöttünk,és bizony ha tápszert kellett kérnem a csecsemösöktöl akkor volt olyan,h 1-1,5órát könyörögtem érte.... Sajnos...

Viszont mivel a tejem nem indult be idöbe igy a tápszer receptet simán felirták,de szerencsére beindult itthon gyorsan...

2011. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem pont az a bajom,hoyg én azért nem aludtam éjszaka, mert a babámra gondoltam, vele akartam lenni.

Semmit nem aludtam szó szerint!


Cukros vizet adtak neki, utána meg szopigondjaink voltak. Tejem lett volna időben pedig.


(Amúgy én is 2009-ben szültem ott).

Ezúttal nem szeretném ha nem lehetne velem a babám, és azt sem szeretném ha akár csak egyetlen kortyot is kapna ebből a vacak vízből.

2011. okt. 20. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Igen igy,h gondjaitok voltak utána a szopinál,igy teljesen megértelek,na meg igen ha volt tejed akkor nem is értem minek kellett a babádnak cukros lötyit adni,én csak igy hivtam:)

Mikor szültél ott egyébként?

Boldog babavárást kivánok neked:)

Mikor érkezik a pici?

2011. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én idén júniusban szültem az AEK-ben császárral, nálam így alakult: a császár után kb 3-kor kerültem a gyerekágyas osztályra, kb 20 percre behozták, de mivel nem kelhettem fel, csak néztem. Utána elvitték, 8-kor "felálltam", lezuhanyoztam, átkerültem a szobámba, és nem hozták ki a babát. Egész éjszaka alig aludtam, annyira új volt minden, és reggel olyan fél 6 körül hozták a babát. Nálunk is ott volt a cukros víz, és mondták, hogy mindig adjak neki szopcsi után, mert "még csak" előtej volt, és hogy ne maradjon éhes+ ürüljön a magzatszurok. A tejem a harmadik napon este lövellt be, másnap mentünk haza.

2011. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009 májusában szültem ott, legközelebb jövő januárban fogok.

Hát adtam voln aén a cukros vizet szopi után a lányomnak, de nem akart/tudott rendesen szopizni.


Én ezt annak tudtam be, hoyg abból a cumiból csak úgy ömlött a víz..meg sem kellett dolgozni érte,gondoltam ezért nem boldogul a mellemmel.


Hjaj.

Ezek szerint éjszakára elviszik még mindig.

2011. okt. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!