Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos oltás+ Prevenár...

A 15 hónapos oltás+ Prevenár együtt mennyi idő múlva döntheti ki a babát? Létezik, h tegnap kapta és mára be is lázasodott tőle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a dokink hogy csak 10 nap múlva.
2011. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Prevenártól lehet ma esetleg holnap is lázas. A másiktól pedig 7-10 nap múlva lehet lázas, kipöttyösödhet tőle és folyhat az orra. Ezek mind normálisak. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha 3 napnál tovább tart a láz akkor vinni kell orvoshoz!
2011. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam ma kapta meg a 15 hos oltást, prevenált nem kapott mert arra allergiás lett, a mai oltás után 1 orával már lázas:((
2011. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is ma délután kapjuk meg, nekem az oltásra csak épp 38 körüli szokott lenni a láza, viszont a fogzástól rendszeresen 39,7-ig is felmegy (doktornéni mondta, hogy fogzástól van). Úgyhogy most nem jön a foga, kíváncsi vagyok, hogy vészeli át az oltásokat. Mi is 2-t kapunk. A P-től lehet ma-holnap láza, a másiktól 7-12 napig, ahogy már előttem leírták.
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos az én fiam a kettő kombinációja után kapott lázgörcsöt. Hiába adtam be neki a lázcsillapítót az oltás után. De ez nálunk előfordulhat. Apai ágon hajlamosabb a gyerekem a lázgörcsre. Azóta már egy kis lázra adom neki a Nurophent.
2011. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!