Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem adatom be a gyermekemne...

Sylsyke kérdése:

Ha nem adatom be a gyermekemnek a 15 hónapos MMR oltást, milyen következményekkel járhat ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
mi lenne? teljesen hülyék az orvosok, hogy mindenféle vacak védőoltásokkal kínozzák a szerencsétlen babákat... sokkal jobb lenne, ha oltások helyett pici babakoporsókat gyártanának, sokkal szebb látvány lenne, mint az a nyavajás tű...
2011. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Amennyiben gyermeke kötelezô védôoltása elmarad, akkor az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat illetékes kistérségi/fôvárosi kerületi intézete a védôoltás beadását határozattal rendeli el.

Az én fiam most kapta meg egy hete.

2011. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

ez kanyaró mumpsz és rubeola elleni oltás.

A közvetlen következménye, hogy a gyereked megkaphatja e betegségeket és pl.megfertőzhet egy kismamát akinek emiatt sérült gyereke születik. Vagy fiad kapja el a mumpszt később és terméketlen lesz. vagy a lányod a rubeolát terhesen és sérült gyereke születik.

E oltás ismétlését fogja a gyerek majd az iskolában megkapni,ha az elsőt nem kapta meg,akkor bele fog betegedni.

Egyébként ezek kötelezőoltások, (éppen a társadalmat,a többi embert védi vele a törvényhozó) ha nem adatod be, akkor akár felfüggeszthetik a felügyeleted a gyerek egészségügyi ellátásában és gyámhatósági felügyelet alá helyezhetik az egészségügyi ellátását

2011. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hülyére rémisztgettek ezzel az oltással,de ettől függetlenül beadattam....és semmi baja nem lett,még hőemelkedése sem.Egyébként ha jól tudom még oviba sem mehet ha nem kapta meg a kötelező oltásokat.


Off:egyébként miért nem akarod beadatni,ha már az eddigieket(gondolom)megkapta?

2011. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod beoltatni?

Nem kötekedni akarok csak kíváncsi vagyok?

2011. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ezt olvassátok el és meglátjátok, miért félek beadatni ezt az oltást /oltásokat/ gyermekemnek.

[link]

2011. okt. 20. 11:43
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A következménye egy nagy adag kellemetlenség és bosszúság neked, amivel az égvilágon semmit nem érsz el, csak a nyakadba kapsz egy rakás gondot.


Megúszni nem fogja, mert így is úgy is megkapja, ha nem most, akkor azelőtt, hogy oviba menne, mert be se veszik, ha nincsenek meg a kötelező oltások. Akkor viszont majd rádszállnak, határozattal köteleznek a beadatására, majd eljárást indítanak ellened.


Gondolod megéri? Csak hogy később kapja meg a gyerek, kockáztatva ezzel, hogy esetleg magát a betegséget kapja el, és neadjisten belehal? (pl. kanyarójárvány Franciaországban)


Adasd be, kihagyni úgysem lehet örökre (kivéve ha nem tervezed, hogy oviba, iskolába menjen - Tarzan se kapta meg, mégis felnőtt).

2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyd már, te ezt tényleg elhiszed? Mark Randall visszavág - te meg megkajálod. Ugyan...
2011. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, most nem mondod komolyan, hogy emiatt az irásmiatt bizonytalanodtál el? Ne hülyésked már. Ezzel az erővel ne oltass,mert jön a világvége,az is fenn volt a neten. Meg a klingónok támadása is,az meg a tévében volt.
2011. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Eddig injekció párti voltam, be is adattam gyermekemnek mindet, de miután elolvastam a fentebb közölt információt az oltásokkal kapcsolatban szabályosan megrémültem.
2011. okt. 20. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!