Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg, hogy 1...

Hogyan oldjátok meg, hogy 1 év körüli baba mellett a férjetek/párotok ne érezze elhanyagolva magát, de magatokra is maradjon kis időtök (olyanra amit szerettek, olvasás, net stb. )? Arra az időre gondolok, amikor a kicsi már alszik.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nálam a párom az első. Persze neki is van külön dolga (mivel a gyerekeket együtt rendezzük, nagyjából ugyanakkor "szabadul fel", mint én). Úgyhogy mikor ő meccset néz, vagy a híreket olvassa, akkor én is találok magamnak elfoglaltságot, de nem kell kétszer mondani, hogy bújjunk össze. :) Újabban a kádban szoktam olvasni, tök jól kikapcsol.
2011. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én napközben szánok magamra időt főleg, amikor a fiam alszik 2 órát. Este a férjemé vagyok de van h napközben is... :). Néha én is olvasok a kádban egy fél órát. De legtöbbször közös masszírozás van, beszélgetünk, tv-t nézünk. Netezni is napközben szoktam, 1-1 percre leülök a házimunka mellett. 9 hós a fiam.
2011. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is napközben próbálok magamra szánni időt, mert olyan kevés az esti szabadidőnk. Csak 9-10 körül alszik el a Picur, abba már nekünk is csak a tv nézés és egymásra fordított idő fér bele. Persze, ha a férjem inkább netezik, akkor Én is "elfoglalom magam". :)
2011. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!