Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hideg párásítóban...

Melyik hideg párásítóban lehet illóolajat és szalvusz vizet is használni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

BOCS AZ OFFÉRT, DE BABÁKNÁL NEM LEHET ILLÓOLAJAT HASZNÁLNI, NEKÜNK VAN PÁRFÉLE ÉS MINDRE RÁ VAN ÍRVA, MEG A PÁRÁSÍTÓNKRA IS. :/


caps lock... :)

2011. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ma kért meg a gyerekorvos, hogy a száraz köhögésére az 5 hónapos babámnak, párásítóba tegyek valamilyen mentholos illóolajat és azt párologtassam.

Nekem inkább a salvus víz lenne a fontosabb, mert a középső fiam kruppos.

2011. okt. 20. 21:02
 3/3 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy a mostani illóolajok nem alkalmasak arra egészségügyileg, hogy belélegezzük...sajnos...meg az olaj tönkreteszi a műanyagot is szerintem.

Nekem Tefal baby-m volt, de a Salvus nagyon hamar széjjelmarta (szó szerint) a Salvus palack a Boneco-t ajánlja, meg is találtam a honlapjukat (www.bonair.hu) és segítettek kiválasztani a nekem legjobb párásítót. Őket szívből ajánlom! Van a honlapjukon egy videó a Salvus vizes inhalálásról.

2011. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!