Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos oltás után 1,5héttel...

15hónapos oltás után 1,5héttel láz és étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Kislányomnak tegnap este hőemelkedése lett ma reggelre láza is lett. Nem evett ma még semmit csak joghurtot és ebédre egy fél üveg bébiételt, de sokszor ciciztettem. Lehet ez a 15hós oltás miatt? Múlthét szerdán kapta. Úgy aggaszt.... :(
2011. okt. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk adtak egy papírt, amit el kellett anyukának olvasni.Úgyhogy aki ilyen kérdést tesz fel a dokinknak, arról meg van a vélemény.

A kérdésedre válaszolva: Természetesen, lehet.

2011. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nap kaptam papírt....
2011. okt. 21. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen!!!

15 hós oltás után 7-10 nappal jelentkeznek a mellékhatások! Magas láz, étvágytalanság, nyugtalanság, meg a többi vacakság.

Ne aggódj, 2 nap és kutyabaja!!! Ne erőltesd az evést, próbáld csillapítani a lázát, bár magától is le fog menni holnapra, mivel csak az oltástól van. Én lányomnak 2 napig volt 39 fokos láza, aztán mintha elvágták volna, nem volt utána semmi. Hirtelen jött, aztán ment is.

Jobbulást!

2011. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!